Linka je dočasne pozastavená do odvolania !

stredastredaSmerZASTÁVKY - BUS STOPSmersobotasobota
DirectionDirection
9:3010:00Humenné, AS15:3015:00
10:00-Michalovce, žel.st.15:00-
11:00-Košice, AS14:00-
11:25-Moldava nad Bodvou, AS13:35-
12:00-Rožňava, AS13:00-
12:45
13:00
-Revúca, AS
Rimavská Sobota
12:15
12:55
-
13:30
13:35
-Lučenec
Brezno, AS
12:15
11:20
-
14:20-Banská Bystrica, AS10:30-
14:40-Zvolen, AS10:10-
15:00-Žiar nad Hronom, AS9:45-
15:45-Prievidza, AS9:10-
16:15-Partizánske, AS8:40-
16:40-Topoľčany, AS8:15-
17:15-Nitra, AS7:40-
-10:30Vranov nad Topľou, AS-14:30
-11:20Prešov, AS-13:40
-12:55Poprad, AS-12:05
-13:45Liptovský Mikuláš, AS-11:15
-14:10Ružomberok, AS-10:50
-14:45Martin, Sever-10:25
-15:15Žilina, AS-9:55
-15:50Považská Bystrica, AS-9:25
-16:45Trenčín, AS-8:30
-17:25Pieštany, AS-7:50
18:0018:00Trnava, AS7:057:05
19:0019:00Bratislava, ASMN6:306:30
19:1019:10Jarovce - CLO6:206:20
19:1519:15Kitsse - ZOLL6:156:15
20:1520:15Wien, Stadioncenter, Engerthstrasse 2425:305:30
23:4523:45Walserberg ZOLL1:401:40
23:5523:55Bad Reichenhall ZOLL1:301:30
2:002:00München,ZOB an Hackerbrücke23:4523:45
3:003:00Augsburg,P+R anlage Oberhausen Biberbachstrasse22:4522:45
3:503:50Ulm, International Bus Stop at Eberhard21:4521:45
5:155:15Stuttgart, Airport Busterminal SAB20:3020:30
6:306:30Karlsruhe, Zentralen Omnibusbahnhof /ZOB/ Sudseite Hbf19:1519:15
7:107:10Ludwigshafen, Freigelande im Bereich des ZOB18:3018:30
7:407:40Kaiserslautern, Am Hertelsbrunnenring17:4017:40
8:308:30Saarbrucken, Fernbusbahnhof Dudweilerstrasse16:5016:50
9:159:15Nennig - ZOLL15:5515:55
9:309:30Remich - ZOLL15:4015:40
9:459:45Luxembourg, Central Station CFL15:2515:25
9:559:55Windhof - ZOLL15:0515:05
10:1010:10Sterpenich, Arlon - ZOLL14:5014:50
12:3012:30Brussel, CCN Gare Du Nord12:3012:30
13:1513:15Antwerpen, Rail.Stat. Berchem, Borsbeekbrugg11:4511:45
14:0014:00Gent, Dampoort Station11:0011:00
štvrtokštvrtokSmerZASTÁVKY - BUS STOPSmerpiatokpiatok
DirectionDirection

 * Spoje sú povinne miestenkované

* Vnútroštátna preprava vylúčena

* Dopravca je oprávnený vykonať úpravu prevádzky počas sviatkov

Cestovný lístok z tvojho počítača najdeš na www.e-ticket.sk

Informacie na www.zltyexpres.sk  ,  infolines@turancar.sk  , +421 48 41 44 216 ,  +49 221 790 16 79