piatokSMERZASTÁVKYSMERštvrtok
DirectionBUS STOPDirection
9:30Amsterdam, Amstel Busstation16:00
10:30Den Haag, HTM Busstation15:00
11:00Rotterdam, Centr. St.Conradstraat14:30
11:50Breda, Central Station - Stationslaan13:40
12:50Eindhoven, Central station-Stationsweg st.5512:40
13:55Venlo-ZOLL11:30
14:00Kaldenkirchen-ZOLL11:25
14:20Mönchengladbach, ZOB an der Hindenburgstrasse11:00
15:00Düsseldorf, Fernbushaltestelle Worringerstrasse10:20
16:00Köln, Flughafen 5. nástup9:30
16:35Bonn, FBH Museumsmeile Joseph-Beuys-Allee9:00
17:50Koblenz, Sparda-Bank beim Hbf.8:00
19:10Wiesbaden, Hauptbahnhof, Gartenfeldstr., Bussteig 26:45
20:00Frankfurt/M.,Hauptbahnhof/Sudseite6:00
21:40Würzburg, Bismarckstrasse (westliche Haltenstelle)4:30
23:15Nürnberg, Adcom Center Bahnhofstrasse3:15
1:00Regensburg, Fernbushaltestelle am Hbf.(Bahnhofstr.)2:00
2:00Passau, ZOB0:30
2:10Passau-ZOLL0:20
2:15Suben-ZOLL0:15
5:30Wien, Stadioncenter Engerthstrasse 24220:15
6:10Kitsse-ZOLL19:15
6:15Jarovce-CLO19:10
6:30Bratislava, AS19:00
7:30Trnava, AS18:00
7:50Piešťany, AS17:25
8:30Trenčín, AS16:45
9:25Považská Bystrica, AS15:50
9:55Žilina, AS15:15
10:25Martin, Sever14:45
10:50Ružomberok, AS14:10
11:15Liptovský Mikuláš, AS13:45
12:05Poprad, AS12:55
13:40Prešov, AS11:20
14:30Vranov nad Topľou, AS10:30
8:30Nitra, AS17:15
9:10Topoľčany, AS16:30
9:30Partizánské, AS16:10
10:00Prievidza, aut. st.15:40
10:20Žiar/Hronom, aut. st.15:20
10:50Zvolen, AS15:00
11:15Banská Bystrica, AS14:30
12:15Lučenec, AS13:30
12:55Rimavská Sobota, AS13:00
11:20Brezno, AS13:35
12:15Revúca, AS12:45
13:40Rožňava, AS12:05
13:35Moldava nad Bodvou, AS11:25
14:40Košice, AS11:00
15:30Michalovce, žel.st.10:00
16:00Humenné, žel. st.9:30
sobotaSMERZASTÁVKYSMERstreda
DirectionBUS STOPDirection

* Na zastávkach určených na colné a pasové odbavenie je výstup a nástup zakázaný

* On bus stops permitted only for customs and passport procedures is forbidden to entry or get off a bus 

* Spoje sú povinne miestenkované

* Seat reservations complusory

* Vnútroštátna preprava vylúčena

* Dopravca je oprávnený vykonať úpravu prevádzky počas sviatkov

* Operator is authorized to provide alteerations of services during national holidays

Cestovný lístok z tvojho počítača najdeš na www.e-ticket.sk

Informacie na www.zltyexpres.sk  ,  infolines@turancar.sk  , +421 48 41 44 216 ,  +49 221 790 16 79