stredastredaSmerZASTÁVKY - BUS STOPSmersobotasobota
DirectionDirection
9:3010:00Humenné, AS15:3015:00
10:00-Michalovce, žel.st.15:00-
11:00-Košice, AS14:00-
11:25-Moldava nad Bodvou, AS13:35-
12:00-Rožňava, AS13:00-
12:45
13:00
-Revúca, AS
Rimavská Sobota
12:15
12:55
-
13:30
13:35
-Lučenec
Brezno, AS
12:15
11:20
-
14:20-Banská Bystrica, AS10:30-
14:40-Zvolen, AS10:10-
15:00-Žiar nad Hronom, AS9:45-
15:45-Prievidza, AS9:10-
16:15-Partizánske, AS8:40-
16:40-Topoľčany, AS8:15-
17:15-Nitra, AS7:40-
-10:30Vranov nad Topľou, AS-14:30
-11:20Prešov, AS-13:40
-12:55Poprad, AS-12:05
-13:45Liptovský Mikuláš, AS-11:15
-14:10Ružomberok, AS-10:50
-14:45Martin, Sever-10:25
-15:15Žilina, AS-9:55
-15:50Považská Bystrica, AS-9:25
-16:45Trenčín, AS-8:30
-17:25Pieštany, AS-7:50
18:0018:00Trnava, AS7:057:05
19:0019:00Bratislava, ASMN6:306:30
19:1019:10Jarovce - CLO6:206:20
19:1519:15Kitsse - ZOLL6:156:15
20:1520:15Wien, Stadioncenter, Engerthstrasse 2425:305:30
23:4523:45Walserberg ZOLL1:401:40
23:5523:55Bad Reichenhall ZOLL1:301:30
2:002:00München,ZOB an Hackerbrücke23:4523:45
3:003:00Augsburg,P+R anlage Oberhausen Biberbachstrasse22:4522:45
3:503:50Ulm, International Bus Stop at Eberhard-21:4521:45
5:155:15Stuttgart, Airport Busterminal SAB20:3020:30
6:306:30Karlsruhe, Zentralen Omnibusbahnhof /ZOB/ Sudseite Hbf19:1519:15
7:107:10Ludwigshafen, Freigelande im Bereich des ZOB18:3018:30
7:407:40Kaiserslautern, Am Hertelsbrunnenring17:4517:45
8:308:30Saarbrucken, Fernbusbahnhof Dudweilerstrasse16:5016:50
štvrtokštvrtokSmerZASTÁVKY - BUS STOPSmerpiatokpiatok
DirectionDirection

 * Spoje sú povinne miestenkované

* Vnútroštátna preprava vylúčena

* Dopravca je oprávnený vykonať úpravu prevádzky počas sviatkov

Cestovný lístok z tvojho počítača najdeš na www.e-ticket.sk

Informacie na www.zltyexpres.sk  ,  infolines@turancar.sk  , +421 48 41 44 216 ,  +49 221 790 16 79

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.