Banská Bystrica-Zvolen-Prievidza-Trenčín-Uherský Brod-Staré Město- Spoj pokračuje vlakom LEO Express do Prahy.

spoj 2
      spoj 1
denne  Smer Zastávky
Smer
denne
8:00   Banská Bystrica,, AS   16:35
8:25   Zvolen,, AS   16:10
8:45   Žiar n. Hronom,, aut.st.   15:50
9:25   Prievidza,, aut.st   15:10
10:10   Bánovce n. Bebravou,, AS   14:25
10:45   Trenčín,, aut.st   13:50
11:10   Drietoma,, št.hr.CLO   13:25
11:15   Starý Hrozenkov,, CLO   13:20
11:35   Uherský Brod,, dopravní terminál   13:00
11:50   Kunovice,, rozc.k žel.st.0.5   12:45
12:00   Uherské Hradište,, aut.nádr.   12:35
12:10   Staré Město,, žel.st   12:25

V pracovné dni je zakázaná preprava medzi Zvolen - B.Bystrica,  B.Bystrica - Zvolen, Zvolen - Žiar nad Hronom

* Vnútroštátna obsluha územia SR a ČR povolená

* Spojč. 2 vyčká v zastávke Staré Město žel. St. príjezd vlaku  LEO EXPRESS 1355 z Prahy hl.n.

* Spojč. 1 nadväzuje v zastávke Staré Město žel. St. spoj LEO EXPRESS 1360 do Prahy hl.n.

* Spoje 1, 2  premávajú denne, okrem dní 24., 25., 31.12.a 1.1. 

* Cestovné z územia Slovenska sa platí v Euro, cestovné z územia Čiech sa platí v Kč

* Detské kočíky, živé zvieratá a veľmi rozmerné batožiny sa neprepravujú

* Príručná batožina sa prepravuje bezplatne, za každú dalšiu sa počítá dovozné

* Na zastávkách určených na colné a pasové vybavenie je výstup a nástup zakázaný

* Spoje nečakajú na cestujúcich, zadržaných colnými a pasovými orgánmi, cestovné sa v tomto prípade nevracia.

* Dopravca je zmocnený vykonať úpravu prevádzky počas štátnych sviatkov.

* Deti do 15 rokov sa môžu prepravovať len v sprievode osoby staršej 18 rokov

* Linka je prevádzkovaná v kooperacii s vlakovým dopravcem LEO EXPRESS

 

 

 

Free business joomla templates