5 km SMER ZASTÁVKY SMER 4
    Direction BUS STOP Direction  
09:30 0   Amsterdam, Amstel Busstation   16:00
10:30 60   Den Haag, HTM Busstation   15:00
11:00 90   Rotterdam, Centr. St.Conradstraat   14:30
11:50 137   Breda, Central Station - Stationslaan   13:40
12:50 199   Eindhoven, Central station-Stationsweg st.55   12:40
13:55 262   Venlo-ZOLL   11:30
14:00 262   Kaldenkirchen-ZOLL   11:25
14:20 291   Mönchengladbach, ZOB an der Hindenburgstrasse   11:00
15:00 321   Düsseldorf, Fernbushaltestelle Worringerstrasse   10:20
16:00 361   Köln, Flughafen 5. nástup
  09:30
16:35 391   Bonn, FBH Museumsmeile Joseph-Beuys-Allee
  09:00
17:50 476   Koblenz, Sparda-Bank beim Hbf.   08:00
19:10 566   Wiesbaden, Hauptbahnhof, Gartenfeldstr., Bussteig 2   06:45
20:00 606   Frankfurt/M.,Hauptbahnhof/Sudseite   06:00
21:40 731   Würzburg, Bismarckstrasse (westliche Haltenstelle)   04:30
23:15 836   Nürnberg, Adcom Center Bahnhofstrasse
  03:15
01:00 941   Regensburg, Fernbushaltestelle am Hbf.(Bahnhofstr.)   02:00
02:00 1056   Passau, ZOB   00:30
02:10 1061   Passau-ZOLL   00:20
02:15 1061   Suben-ZOLL   00:15
05:30 1319   Wien, Stadioncenter Engerthstrasse 242   20:15
06:10 1370   Kitsse-ZOLL   19:15
06:15 1370   Jarovce-CLO   19:10
06:30 1380   Bratislava, AS   19:00
07:30 1431   Trnava, AS   18:00
07:50 1440   Piešťany, AS   17:25
08:30 1470   Trenčín, AS   16:45
09:25 1530   Považská Bystrica, AS   15:50
09:55 1560   Žilina, AS   15:15
10:25 1610   Martin, Sever   14:45
10:50 1629   Ružomberok, AS   14:10
11:15 1651   Liptovský Mikuláš, AS   13:45
12:05 1700   Poprad, AS   12:55
13:40 1804   Prešov, AS   11:20
14:30 1870   Vranov nad Topľou, AS   10:30
08:30 1478   Nitra, AS   17:15
09:10 1514   Topoľčany, AS   16:30
09:30 1534   Partizánské, AS   16:10
10:00 1565   Prievidza, aut. st.   15:40
10:20 1605   Žiar/Hronom, aut. st.   15:20
10:50 1629   Zvolen, AS   15:00
11:15 1651   Banská Bystrica, AS   14:30
12:15 1710   Lučenec, AS   13:30
12:55 1742   Rimavská Sobota, AS   13:00
11:20 1655   Brezno, AS   13:35
12:15 1710   Revúca, AS   12:45
13:40 1804   Rožňava, AS   12:05
13:35 1800   Moldava nad Bodvou, AS   11:25
14:40 1877   Košice, AS   11:00
15:30 1937   Michalovce, žel.st.   10:00
16:00 1967   Humenné, žel. st.   09:30
6   SMER ZASTÁVKY SMER 3
  km Direction BUS STOP Direction  

* Na zastávkach určených na colné a pasové odbavenie je výstup a nástup zakázaný

* On bus stops permitted only for customs and passport procedures is forbidden to entry or get off a bus 

* Spoje sú povinne miestenkované

* Seat reservations complusory

* Vnútroštátna preprava vylúčena

* Dopravca je oprávnený vykonať úpravu prevádzky počas sviatkov

* Operator is authorized to provide alteerations of services during national holidays

5 - on Friday from Amsterdam / v piatok z Amsterdam/

3 - on  Wednesday from Humenné / v stredu z Humenné/

Cestovný lístok z tvojho počítača najdeš na www.e-ticket.sk

Informacie na www.zltyexpres.sk  ,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  , +421 48 41 44 216 ,  +49 221 790 16 79

Free business joomla templates