3
3
Smer ZASTÁVKY - BUS STOP Smer 6
6
    Direction   Direction    
09:30 10:00   Humenné, AS   15:30 15:00
10:00 -   Michalovce, žel.st.   15:00 -
11:00 -   Košice, AS   14:00 -
11:25 -   Moldava nad Bodvou, AS   13:35 -
12:00 -   Rožňava, AS   13:00 -
12:45 -   Revúca, AS   12:15 -
13:35 -   Brezno, AS   11:20 -
14:20 -
Banská Bystrica, AS
10:30 -
14:40 -   Zvolen, AS   10:10 -
15:00 -   Žiar nad Hronom, AS   09:45 -
15:45 -   Prievidza, AS   09:10 -
16:15 -   Partizánske, AS   08:40 -
16:40 -   Topoľčany, AS   08:15 -
17:15 -   Nitra, AS
07:40 -
- 10:30   Vranov nad Topľou, AS   - 14:30
- 11:20   Prešov, AS   - 13:40
- 12:55   Poprad, AS   - 12:05
- 13:45   Liptovský Mikuláš, AS   - 11:15
- 14:10   Ružomberok, AS   - 10:50
- 14:45   Martin, Sever   - 10:25
- 15:15   Žilina, AS   - 09:55
- 15:50   Považská Bystrica, AS   - 09:25
- 16:45   Trenčín, AS   - 08:30
- 17:25   Pieštany, AS   - 07:50
18:00 18:00   Trnava, AS   07:05 07:05
19:00 19:00   Bratislava, ASMN   06:30 06:30
09:45 09:45  

Luxembourg, Central Station CFL

(zastávka pri pošte)

  15:55 15:55

4

4
Smer ZASTÁVKY - BUS STOP Smer 5
5
    Direction   Direction    

 * Na zastávkach určených na colné a pasové odbavenie je výstup a nástup zakázaný

* Dopravca je oprávnený vykonať úpravu prevádzky počas sviatkov

3 - v stredu z Humenného


5 - v piatok z Luxembourgu

Cestovný lístok z tvojho počítača najdeš na www.e-ticket.sk

Informacie na www.zltyexpres.sk  ,  Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.  , +421 48 41 44 216 ,  +49 221 790 16 79

Free business joomla templates