3
3
Smer ZASTÁVKY - BUS STOP Smer 6
6
    Direction   Direction    
09:30 10:00 Humenné, AS 15:30 15:00

10:00

 

-   Michalovce, žel.st.   15:00 -
11:00 -   Košice, AS   14:00 -
11:25 -   Moldava nad Bodvou, AS   13:35 -
12:00 -   Rožňava, AS   13:00 -

12:45

13:00

-  

Revúca, AS

Rimavská Sobota

 

12:15

12:55

-

13:30

13:35

-  

Lučenec

Brezno, AS

 

12:15

11:20

-
14:20 -
Banská Bystrica, AS 10:30 -
14:40 -   Zvolen, AS   10:10 -
15:00 -   Žiar nad Hronom, AS   09:45 -
15:45 -   Prievidza, AS   09:10 -
16:15 -   Partizánske, AS   08:40 -
16:40 -   Topoľčany, AS   08:15 -
17:15 -   Nitra, AS   07:40 -
- 10:30   Vranov nad Topľou, AS   - 14:30
- 11:20   Prešov, AS   - 13:40
- 12:55   Poprad, AS   - 12:05
- 13:45
Liptovský Mikuláš, AS
- 11:15
- 14:10   Ružomberok, AS   - 10:50
- 14:45   Martin, Sever   - 10:25
- 15:15   Žilina, AS   - 09:55
- 15:50   Považská Bystrica, AS   - 09:25
- 16:45   Trenčín, AS   - 08:30
- 17:25   Pieštany, AS   - 07:50
18:00 18:00   Trnava, AS   07:05 07:05
19:00 19:00 Bratislava, ASMN
06:30 06:30
19:10 19:10   Jarovce - CLO   06:20 06:20
19:15 19:15   Kitsse - ZOLL   06:15 06:15
20:15 20:15   Wien, Stadioncenter, Engerthstrasse 242   05:30 05:30
23:45 23:45   Walserberg ZOLL   01:40 01:40
23:55 23:55   Bad Reichenhall ZOLL   01:30 01:30
02:00 02:00   München,ZOB an Hackerbrücke   23:45 23:45
03:00 03:00   Augsburg,P+R anlage Oberhausen Biberbachstrasse   22:45 22:45
03:50 03:50   Ulm, International Bus Stop at Eberhard-
  21:45 21:45
05:15 05:15   Stuttgart, Airport Busterminal SAB
  20:30 20:30
06:30 06:30   Karlsruhe, Zentralen Omnibusbahnhof /ZOB/ Sudseite Hbf   19:15 19:15
07:10 07:10   Ludwigshafen, Freigelande im Bereich des ZOB   18:30 18:30
07:40 07:40   Kaiserslautern, Am Hertelsbrunnenring   17:45 17:45
08:30 08:30
Saarbrucken, Fernbusbahnhof Dudweilerstrasse

16:50 16:50
09:15 09:15   Nennig - ZOLL   15:55 15:55
09:30 09:30   Remich - ZOLL   15:40 15:40
09:45 09:45   Luxembourg, Central Station CFL   15:25 15:25
09:55 09:55   Windhof - ZOLL   15:05 15:05
10:10 10:10   Sterpenich, Arlon - ZOLL   14:50 14:50
12:30 12:30   Brussel, CCN Gare Du Nord
  12:30 12:30
13:15 13:15   Antwerpen, Rail.Stat. Berchem, Borsbeekbrugg   11:45 11:45
14:00 14:00
Gent, Dampoort Station

11:00 11:00
4
4
Smer ZASTÁVKY - BUS STOP Smer 5
5
    Direction   Direction    

* Na zastávkach určených na colné a pasové odbavenie je výstup a nástup zakázaný

* Dopravca je oprávnený vykonať úpravu prevádzky počas sviatkov
* Spoje sú povinne miestenkované

* Vnútroštátna preprava vylúčena

3 - v stredu z Humenného/

5 - v piatok z Saarbrucken/

 

Free business joomla templates