ALSA-EGGMANN ALSA-EGGMANN Zastávky / Haltestellen ALSA-EGGMANN ALSA-EGGMANN
nedeľa L utorok, sobota    
10:30   10:30   Košice, AS 14:10     14:10    
11:00 11:00 Prešov, AS 13:40 13:40
11:55 11:55 Levoča, AS 12:45 12:45
12:25 12:25 Poprad, AS 12:15 12:15
13:10 13:10 Liptovský Mikuláš, AS 11:30 11:30
13:45 13:45 Ružomberok, AS 10:55 10:55
15:15 15:15 Žilina, AS 09:55 09:55
15:50 15:50 Považská Bystrica, AS 09:20 09:20
16:25 16:25 Trenčín, AS 08:30 08:30
17:00 17:00 Piešťany, AS 08:00 08:00
  *11:35*   *11:35* Rožňava, AS     *16:15*     *16:15*
*12:35* *12:35* Rimavska Sobota, AS *15.10* *15.10*
*13:05* *13:05* Lučenec, AS *14:40* *14:40*
*14:40* *14:40* Zvolen, AS *11:10*   *11:10*  
*15:05* *15:05* Žiar nad Hronom, AS *10:50* *10:50*
*15:25* *15:25* Žarnovica, motel Sitno *10:25* *10:25*
*16:35* *16:35* Nitra, AS *9:25* *9:25*
18:10 *18:15* 18:10 *18:15*
Bratislava, AS
06:50 *8:15* *10:00* 06:50 *8:15* *10:00*
*18:30* *18:30* *6:40* *6:40*
18:40 18:40 Bratislava, Petržalka, št.hr. (SK) 06:30 06:30
18:45 18:45 Berg, Staatsgrenze (A) 06:25 06:25
19:30 19:30 Wien, Erdbergstr. 202 05:40 05:40
23:25 23:25 Salzburg, Lastenstrasse 12 02:00 02:00
23:35 23:35 Walserberg, Staatsgrenze (A) 01:50 01:50
23:40 23:40 Bad Reichenhall, Staatsgrenze (D) 01:35 01:35
03:20 03:20 Lindau, Staatsgrenze (D) 21:55 21:55
03:25 03:25 Bregenz, Staatsgrenze (A) 21:40 21:40
03:40 03:40 Höchst, Staatsgrenze (A) 21:25 21:25
03:45 03:45 St. Margrethen, Staatsgrenze (CH) 21:10 21:10
04:00 04:00 St. Gallen, Lagerstrasse 6 20:50 20:50
05:20 05:20 Zürich, Carparkplatz Sihlquai 19:30 19:30
DIRECT DIRECT PRESTUP (antenna) DIRECT DIRECT
06:40 06:40 Basel, Meret Oppenheim-Strasse 18:10 18:10
08:00 08:00 Bern, Car Terminal Neufeld 16:45 16:45
09:45 09:45 Lausanne, Parking du Vélodrome 15:00 15:00
10:45 10:45 Genève, Gare Routière 14:00 14:00
    štvrtok, nedeľa utorok L

nedeľa L - tento spoj premáva od 2.7 do 3.9.2017

utorok L - tento spoj premáva od 4.7 do 5.9.2017

*   *   na zastávke Bratislava, AS podľa potreby prestup na autobus / z autobusu linky Košice - Geneve dopravcu Eggmann-Frey AG Geneve, Eurobus Košice, Slovak Lines Bratislava

*   *   pax change from bus on the stop Bratislava, AS if needed to the line Košice - Geneve  tr. co. Eggmann-Frey AG Geneve, Eurobus Košice, Slovak Lines Bratislava FROM BUS EUROBUS KOSICE - ex Slovakia

*   *   pax change from bus on the stop Bratislava, AS if needed from the line Geneve - Košice tr.co. Eggmann-Frey AG Geneve, Eurobus Košice, Slovak Lines Bratislava to bus TURANCAR, SLOVAK LINES, EUROBUS KOSICE - ex Swiss

 

 

Free business joomla templates