Spoj 1 premáva: 4.1., 18.1., 1.2., 15.2., 1.3., 15.3., 29.3., 12.4., 26.4., 10.5., 24.5.2017

Spoj 2 premáva: 6.1., 20.1., 3.2., 17.2., 3.3., 17.3., 31.3., 14.4., 28.4., 12.5., 26.5.2017

Spoj 3 premáva (piatok):  od 9.6. - 22.9.2017 každý týždeň

Spoj 4 premáva (sobota):  od 10.6. - 23.9.2017 každý týždeň

 

 

 

spoj 1 spoj 3 km Smer ZASTÁVKY - BUS STOP Smer spoj 4 spoj 2
3 5 km Direction   Direction 7 6
09:30 00:05 0   Humenné, AS   02:50 16:10
09:55 00:25 30   Michalovce, žel.st.   02:25 15:40
10:50 01:10 90   Košice, AS   01:30 14:40
11:15 01:40 124   Prešov, AS   01:00 14:10
12:00 02:25 187   Levoča, AS   00:10 13:20
12:55 03:30 215   Poprad, AS   23:20 12:40
13:45 04:15 275   Liptovský Mikuláš, AS   22:30 11:50
14:05 04:50 301   Ružomberok, AS   22:00 11:30
15:00 05:50 347   Banská Bystrica, AS   21:00 10:40
15:25 06:15 369   Zvolen, AS   20:30 10:20
15:45 06:35 393   Žiar nad Hronom, AS   20:00 10:00
16:25 07:15 433   Prievidza, AS   19:20 09:25
16:55 07:50 470   Bánovce, AS   18:40 08:50
17:20 08:30 501   Trenčín, AS   18:00 08:30
17:55 09:10 546   Pieštany, AS   17:10 07:40
18:20 09:45 582   Trnava, AS   16:35 07:05
19:00 10:45 625   Bratislava, ASMN   15:40 06:30
19:10 10:55 637   Bratislava,Jarovce - CLO   15:30 06:20
19:15 11:00 637   Kittsee - ZOLL   15:25 06:15
20:15 12:00 688   Wien, VIB Erdberg   14:45 05:30
01:50 17:15 1069   Villach - ZOLL   10:15 23:45
01:55 17:20 1069   Tarvisio - ZOLL   10:10 23:40
03:00 18:30 1173   Udine,Staz.FS   09:00 22:50
05:00 20:20 1303  

Venezia, Mestre, Via CaMarcello civ.n.9

  07:00 20:45
07:00 22:20 1438   Ravenna,Staz.FS   05:00 18:45
08:00 23:20 1511   Rimini, Via Fada, Centro Studi, A00206   04:00 17:45
09:45 01:00 1623   Ancona,Staz.FS   02:30 16:05
11:00 02:10 1711   San Benedetto,Staz.FS   01:20 14:45
12:00 03:10 1787   Pescara, pl. Republika   00:20 13:40
13:45 04:50 1907   Termoli,Terminal Bus
  22:40 11:45
14:45 05:50 1962   San Severo,Staz.FS   21:40 11:00
15:15 06:30 1997   Foggia,Staz.FS   21:00 10:30
- 08:00 2095   Vieste, Piazzale Aldo Moro
  19:15 -
4 6 km Smer ZASTÁVKY - BUS STOP Smer 6 5
      Direction   Direction    

* Vnútroštátna preprava na území Slovenska, Rakúska a Talianska nie je povolená.

* Na linke platí osobitný cenník cestovného a dovozného

* Na zastávkach určených na colné a pasové odbavenie je výstup a nástup zakázaný

 3 , 5  - on  Wednesday, Friday from Humenné  / v  stredu, piatok z Humenného/

 5 , 6 - on Friday, Saturday from Vieste / v piatok, sobotu z Vieste/

Free business joomla templates