Hodnotenie klientov:  9.8
* * * *
Individuálne

Hotel Jasná

Slovensko - Žilinský kraj - Demänovská Dolina

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Rodinný hotel Jasná sa nachádza uprostred hustého ihličnatého lesa, priamo pri lyžiarskom svahu Biela Púť v Nízkych Tatrách. Toto chránené prírodné prostredie ponúka svojim návštevníkom očarujúci pokoj, ale aj možnosti aktívneho športu, či už v lete v podobe turistických trás, bicyklových výletov, alebo v zime v podobe kvalitnej lyžovačky. Večer si návštevníci môžu pochutnať na skvelom jedle v hotelovej reštaurácii alebo sa zabaviť v hotelovom bare. Po náročnom dni určite padne vhod aj intímne wellness centrum, kde si výborne oddýchne telo i myseľ.
Poloha:
Hotel Jasná je postavený s ohľadom na okolitú prírodu v srdci hustého lesa a svojou architektúrou doň priamo zapadá. Demänovská Dolina je výnimočná svojou hustou lyžiarskou sieťou a hotel Jasná  je skrytý priamo vo svahu Biela Púť s rozmanitými lyžiarskymi trasami. Región Liptova je označovaný za srdce Slovenska najmä vďaka svojim prírodným krásam v podobe vrchov, dolín, podzemných skvostov v podobe prírodných jaskýň ale aj hrebeňov, ktoré si vychutná nejeden turista.
Hotel:

recepcia, hotelová reštaurácia, bar s ponukou exkluzívnych rumov, moderné wellness centrum s rôznymi druhmi sáun. Parkovanie pri hoteli je zdarma.

Hotel a všetky jeho prevádzky fungujú v súlade s aktuálnymi hygienickými nariadeniami Vlády SR a Úradu hlavného hygienika SR.

Ubytovanie:
útulne zariadené dvojlôžkové izby majú možnosť manželskej postele alebo dvoch oddelených lôžok. Na výber je z izieb s balkónom alebo bez. Každá izba je dizajnovo zariadená rôzne rozmiestnenými geometrickými prvkami, čo pôsobí blahodarne na myseľ klientov. Vo všetkých izbách sa nachádzajú originálne fotografie majiteľa hotela z potuliek po doline Jakub.
Izby:
izby sú zariadené tradičným štýlom v jednouchých líniách a ponúkajú možnosť dvoch lôžok standard s balkónom alebo bez, superior s balkónom alebo bez a junior suity. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie, WC, SAT TV, Wifi pripojenie, sušič vlasov, osušku. Junior suita sa skladá z dvoch priestranných miestností, pričom každá má vlastný vchod na veľkorysí balkón.
Stravovanie:
raňajky formou bufetu,  večere výber z menu podľa aktuálnej ponuky reštaurácie.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:

raňajky

Informácie o krajine a stredisku:
Liptov je jednou z najkrajších oblastí Slovenska. Rozmanitá príroda i živočíšstvo fascinuje všetkých návštevníkov nielen vďaka objavovaniu prírody, ale aj vďaka adrenalínovým zážitkom, či nenáročnej turistike, ktorú zvládnu aj deti. Demänovská Dolina sa svojou výnimočnou polohou pýši jedným z najlepších východiskových bodov na spoznávanie prírodných krás, ale taktiež na zimné lyžiarske radovánky.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri