Hodnotenie klientov:  7.5
* * * *
Letecky

Fiesta M


V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Obľúbený a príjemný hotel Fiesta M patrí medzi hotely, ktoré svojou vynikajúcou polohou a službami spĺňajú predpoklady spokojnej a plnohodnotnej dovolenky na Slnečnom pobreží. Priamo pred hotelom je plážová promenáda, po ktorej sa môžete večer prechádzať, navštíviť reštaurácie, bary a mnoho iných zaujímavostí. Je vhodný pre všetky vekové kategórie, ako aj pre rodiny s deťmi.
Poloha:
hotel má výbornú polohu, lebo leží priamo pri pláži a od pláže je oddelený len plážovou promenádou. Nachádza sa v pokojnej severnej časti Slnečného pobrežia a je len kúsok od rušného centra, kde je množstvo obchodov, reštaurácií a barov. Od letiska v Burgase je vzdialený asi 35 km.
Hotel:
zrekonštruovaný hotel má vstupnú halu s recepciou, zmenáreň, denný bar, lobby bar, bar pri bazéne (za konzumáciu v tomto bare sa platí), bazén s oddelenou časťou pre deti - bazén je spoločný s hotelom Fiesta Beach (ležadlá a slnečníky pri bazéne zdarma), detský kútik. Za poplatok sú: salón krásy, masáže, biliard. Prenajatie trezoru je za poplatok 4 EUR/deň. Wi-Fi v dennom bare zdarma.
Izby:
dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou jednej prístelky, alebo za doplatok na vyžiadanie štúdiá s možnosťou dvoch prísteliek vhodné len pre 2 dospelé osoby a 2 deti do 13 rokov. Izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC), sušič na vlasy, minichladničku, SAT TV, balkón s orientáciou na more, alebo do parku. Detská postieľka je na vyžiadanie za poplatok 5 EUR/deň.
Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy a večere formou bufetu. Počas dňa studené aj teplé nealkoholické a alkoholické nápoje miestnej produkcie v čase 10:00 - 22:00 hod.
Pláž:
piesočnatá pláž, kde je možnosť prenajať si slnečníky a ležadlá (za poplatok), alebo na neplatenej časti rozložiť si vlastné slnečníky. Na pláži je v ponuke množstvo vodných športov ako vodné bicykle, vodné lyže, parasailing, jazda na banáne a množstvo iných atrakcií a zábavy pre deti či dospelých.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:
BULHARSKÝ VEČER - večerný výlet. JACK SPARROV PARTY - morský výlet s obedom . PIRÁTSKA PÁRTY - morský výlet s obedom. KARIBIK PÁRTY TATTO - KATAMARÁN . JÁCHT BARBAQUE - PANORÁMA STARÉHO MESTA NESEBAR-morský výlet s obedom. BALKÁN SAFARI - celodenný výlet. RYBÁRČENIE S OBEDOM - morský výlet. ZÁPAD SLNKA NA JACHTE - morský výlet. AQUAPARK SOZOPOL - ROPOTAMO - celodenný výlet autokarom.. VARNA + DELFINÁRIUM - výlet . VARNA + BALČÍK + BOTANICKÁ ZÁHRADA - výlet autokarom . BALČÍK + BOTANICKÁ ZÁHRADA, MYS KALIAKRA - výlet autokarom. ÚDOLIE RUŽÍ + ETNOGRAFICKÉ MÚZEUM - výlet autokarom . ISTANBUL - dvojdňový výlet, prehliadka mesta, raňajky, obed, nocľah . ISTANBUL - jednodňový výlet, prehliadka mesta, raňajky, obed . ISTANBUL - jednodňový nákupný výlet . POTÁPANIE V PRIMORSKU - pre začiatočníkov aj pokročilých . JÁCHT PIKNIK - plavba na jachte .NESEBAR - celodenný výlet autobusom a prehliadka starobylého mesta, kde sú zachované kultúrne pamiatky z Antického obdobia a Stredoveku. Nesebar je svetová kultúrna pamiatka zapísaná do svetového kultúrneho dedičstva. SAFARI NA DŽÍPE DO PRÍRODNEJ REZERVÁCIE A MEGALITOV BEGLIK TAŠ - dvojhodinové safari na atraktívnom starom džípe do prírodnej rezervácie Perla a tráckych megalitov. Perla je rezervácia, kde uvidíte aj divoké zvieratá
Informácie o krajine a stredisku:
Moderné letovisko sa nachádza vedľa starej časti  mesta Nesebar, približne 35 kilometrov severne od Burgasu. Slnečné pobrežie je najväčším bulharským strediskom, ktoré svojim návštevníkom ponúka možnosť vybrať si z pestrej palety vodných športov, navštíviť vodný park s atrakciami, zahrať si plážový volejbal alebo si požičať bicykel a vybrať sa na výlet do blízkeho okolia. Piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom je dlhá takmer 8 kilometrov a je držiteľom medzinárodného ocenenia „ Modrá zástava“ za čistotu mora, pláže a prírodného prostredia.  V stredisku je rušná pobrežná promenáda s množstvom reštaurácií ponúkajúcich bulharskú či medzinárodnú kuchyňu, bary, kaviarne a diskotéky, v ktorých sa môžete zabaviť do neskorých večerných hodín. Transfer z letiska na Slnečné pobrežie trvá cca 50 minút.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (42.7086660000, 27.7275340000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri