Hodnotenie klientov:  7.5
Individuálne

Apartmány Jadroagent

Chorvátsko - Krk

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Pekný apartmánový dom s dobrou polohou, obklopený zeleňou, s možnosťou prenájmu bicyklov a grilovania.
Poloha:
asi 400 m od pláže, približne 400 m od centra Malinskej.
Ubytovanie:
komplex pozostáva zo 4 budov, každá má vlastné parkovisko. Všetky apartmány a štúdiá sú klimatizované, majú kuchynský kút, SAT TV, Wi-Fi zdarma, sprchu s WC, balkón alebo terasu. Štúdio A/2 má jednu miestnosť s rozťahovacím gaučom. Štúdio A/2+1 má jednu miestnosť s rozťahovacím gaučom pre 2 os. a rozkladacie lôžko pre dieťa do 13 r. Apartmán A/2+2 má spálňu s 2 lôžkami a obývaciu miestnosť s rozťahovacím gaučom. Apartmán A/3+2 má 3-lôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom. Apartmán A/4+2 má 2 dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom. Detská postieľka a pes za poplatok na mieste (na vyžiadanie).
Stravovanie:
bez stravy, možnosť vlastnej prípravy jedál.
Pláž:
skalnaté pobrežie s upravenými plochami na slnenie a vstupmi po schodíkoch, so štrkovo-piesočnatými zálivčekmi s pozvoľným vstupom do mora, ležadlá, slnečníky a vodné športy za poplatok, FKK pláž asi 2 km.
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
KRK - MALINSKA
Malinska je turistické stredisko na západnom pobreží ostrova Krk, ktorý je s pevninou spojený mostom. Leží v širokom zálive, plnom zelene a do pevniny vyrezaných pieskových a kamienkových pláží. Môže sa pochváliť až 260 slnečnými dňami v roku, dlhou promenádou a možnosťami zábavy v letných mesiacoch.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.1217200000, 14.5287800000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri