Hodnotenie klientov:  8.1
* * *
Individuálne Autobusom

Laguna

Chorvátsko - Gradac
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Udržiavaný hotelový komplex leží v prekrásnom prostredí borovicového porastu v blízkosti vyhľadávanej pláže Gornja Vala. Stredisko ponúka pestrú paletu fakultatívnych výletov do okolia. Oficiálna kategória hotela je 2*.
Poloha:
iba 10 m od kamienkovej pláže, od ktorej ho delí pobrežná promenáda vedúca do centra mestečka Gradac, vzdialeného 700 m.  
Hotel:
klimatizovaná recepcia, reštaurácia s terasou, výťah, spoločenská miestnosť, barová kaviareň, TV miestnosť, Wi-Fi pripojenie v spoločných priestoroch zdarma, tenisové kurty a parkovisko za poplatok. Počas sezóny je pripravený program na terase hotela – živá hudba.
Izby:
účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (rozťahovacie kreslo) sú orientované na morskú stranu, vybavené vlastnou kúpeľňou a sociálnym zariadením, SAT TV, telefónom a balkónom. Všetky izby sú situované v hlavnej budove. Detská postieľka na vyžiadanie za príplatok. Klimatizované izby za poplatok.  
Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov, k večeri 1 nápoj zdarma, plná penzia za príplatok. 
Pláž:
pekná štrková pláž s pozvoľným vstupom do mora. Bohatá ponuka vodných športov a ležadlá so slnečníkmi na pláži za poplatok.  
Doprava:
autobusová, individuálna.
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

DUBROVNIK (bus)

MEDJUGORJE, KRAVICA (bus)

MOSTAR, KRAVICA (bus)

Ostrov KORČULA (loď)

FISH PICNIC (loď)

Ostrov BRAČ a HVAR (loď)

RAFTING na rieke CETINA

BIOKOVO (bus)

Informácie o krajine a stredisku:
CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

GRADAC
Malebné chorvátske mestečko Gradac je najjužnejším strediskom na Makarskej riviére. Turistickým lákadlom sú kamienkové pláže lemované borovicami rozprestierajúce sa 7 kilometrov pozdĺž pobrežia. Pláž Gornja Vala je považovaná za najkrajšiu pláž Makarskej riviéry i celého pobrežia Jadranského mora.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.1089710000, 17.3403240000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri