Hodnotenie klientov:  8.5
* *
Autobusom Individuálne

Depandance Lišanj -depandance

VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Depandance je vedľajšou budovou hotela Lišanj, nachádza sa iba 30 m od hlavnej budovy. Patrí do komplexu hotela Lišanj, v ktorom sú sústredené aj všetky strediská a relaxačné centrum s vnútorným bazénom.
Poloha:
asi 30 m od pláže a 400 m od centra mesta.
Vybavenie:
animačný program, večerný program, tematický večerný program, živá hudba, fitness centrum, potápačské centrum, vodné športy na pláži, futbal, tenis, internet, wifi, úschovňa batožiny, obchod so suvenírmi, zmenáreň, kaderníctvo, recepcia, bazén, krytý bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, ležadlá a slnečníky na pláži, parkovisko, TV miestnosť, detské ihrisko, detský bazén, detský kútik, miniklub, masáž, wellnes, spa
Hotel:
Depandance: 4-poschodová budova obklopená zeleňou, na prízemí je TV miestnosť a priestor pre odloženie bicyklov. Ubytovaní hostia môžu využívať všetky služby ponúkané v hoteli Lišanj – reštauráciu s terasou, aperitív bar, tanečnú terasu, zmenáreň, relaxačné centrum, vonkajší areál s bazénom a ležadlami, 6 tenisových kurtov, minigolf a stolný tenis, animácie a hotelové parkovisko.
Izby:
jednoducho zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (riadne lôžko) sú vybavené kúpeľňou so sprchou a WC.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov v reštaurácii hotela Lišanj, možnosť dokúpenia nápojov k večeri (na mieste, za poplatok 2,- EUR/večera). Možnosť doobjednať obedy.
Pláž:
štrkovo-okruhliaková pláž s upravenými betónovými plochami a piesočnatým dnom pri pozvoľnom vstupe do mora. Slnečníky a ležadlá za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Krk- Vrbnik (loď)

Krk tour (loď)

Rab (loď)

Plitvice

Krk- Baška

Vrbnik

Večerná Crikvenica

Fish Picnick

Baška

Plitvice

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO 

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

NOVI VINODOLSKI

Mesto leží v údolí Vinodol oproti ostrovu Krk, cca 9 km južne od Crikvenice. Vďaka svojej vyše 120-ročnej turistickej tradícii patrí svojou širokou ponukou spoločenského a kultúrneho života k atraktívnym strediskám na jadranskom pobreží. V malebných kamenných uličkách a na prímorskej promenáde sa nachádza množstvo obchodíkov, krčmičiek a reštaurácií.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45,1565990000, 14,7196190000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri