Hodnotenie klientov:  8.4
* * *
Autobusom Individuálne

Delfin

Chorvátsko - Poreč
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Členitý hotelový komplex je situovaný na polostrove v zelenej udržiavanej záhrade v jednom z najlepšie vybavených turistických centier, v stredisku Zelena Laguna. Oficiálna kategória hotela je 2*.
Poloha:
100 m od pláže, asi 6 km od historického mesta Poreč.
Hotel:
recepcia, klimatizovaná reštaurácia a spoločenské priestory, slnečná terasa s barom, aperitív bar, TV miestnosť, predajňa suvenírov, kaderníctvo, masážny salón (za poplatok), vonkajší bazén s morskou vodou, priestor na odkladanie bicyklov, parkovisko za poplatok. Wi-Fi pripojenie vo vstupnej hale zdarma. Celodenné animácie pre deti aj dospelých (04.06.-01.09.). V blízkosti detské ihrisko, plážové a športové centrum.
Izby:
menšie dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky (vhodná pre dieťa do max. 18 rokov). Všetky izby majú kúpeľňu s WC, telefón a balkón. Izby s orientáciou na more za príplatok.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou bufetových stolov. Plná penzia za príplatok.
Pláž:
prírodná štrkovo-kamenistá pláž s upravenými plochami na slnenie. Na pláži tobogan, požičovňa člnov, ponuka vodných športov za poplatok. Ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

BENÁTKY Celodenný výlet rýchloloďou (cca 2 hod. jedna cesta), prehliadka mesta s odborným sprievodcom, pre výletníkov sa organizujú za poplatok plavby gondolami a obed.

PANORAMA TOUR Poldenný výlet loďou pozdĺž istrijského pobrežia. Panoramatická prehliadka zelených ostrovčekov, lagún a prímorských mestečiek.

LIMSKI FJORD Poldenný výlet loďou do najkrajšieho istrijského zálivu, ktorý je dlhý 12 km. Je chránenou prírodnou rezerváciou a je známy umelým pestovaním mušlí a chovom rýb.

FISH PIKNIK Celodenný výlet loďou pozdĺž pobrežia Istrie, vyhliadková plavba za prírodnými krásami a prímorskými mestečkami spojená s kúpaním. Na lodi sa podáva obed – ryba a domáce víno.

OSTROVY BRIJUNI (BRIONI) Poldenný výlet loďou, príjemná plavba okolo rozmanitého pobrežia Istrie. Súostrovie Brioni patrí k národným parkom, pozostáva zo 14 väčších i menších ostrovčekov, pokrytých bujnou stredomorskou vegetáciou.

PLITVICE Celodenný autobusový výlet do národného parku Plitvice. Vstup a prehliadka národného parku s odborným sprievodcom.

Informácie o krajine a stredisku:
CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

ISTRIA
Istria je najväčším polostrovom s veľmi členitým pobrežím a vybudovanými turistickými strediskami s dlhou tradíciou, plážami obkolesenými zelenými borovicovými lesmi, vnútrozemím so zelenými kopcami, jazerami a úrodnými nížinami. Hornatá krajina ponúka liečivé pramene, vínne cesty a mestá, patriace kedysi Rimanom. Pula je najväčšie a najstaršie mesto Istrie s dodnes zachovalými rímskymi pamiatkami, v jej okolí boli vybudované kvalitné turistické strediská – medzi nimi i Punta Verudela. Banjole je malá rybárska obec, vzdialená 6 km od Puly, známa hlavne pre milovníkov morských plodov, ktoré veľmi chutne pripravujú v miestnych reštauráciách. Je rajom pre rybárov. Medulin je mesto známe krásnymi plážami rôzneho druhu s prekrásne členitým pobrežím a tiež miesto, kde môžete prežiť pokojnú a romantickú dovolenku, ale zároveň dynamický a aktívny oddych s množstvom športových aktivít. Umag ležiaci na severozápade Istrie je typický členitým pobrežím s mnohými polostrovčekami, borovicovými lesmi a bohatou vegetáciou. Rabac je známe turistické stredisko na juhovýchodnom pobreží Istrie vyhľadávané vďaka prekrásnym štrkovým plážam a krištáľovo čistému moru.
Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri