Hodnotenie klientov:  7.9
* * *
Individuálne

Centinera

Chorvátsko - Pula - BANJOLE
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Komplex hotelových pavilónov sa rozprestiera na jednom z mnohých polostrovčekov, a je ideálnym miestom na prežitie kvalitnej rodinnej dovolenky.  
Poloha:
20 m od pláže, v tichom malom letovisku BANJOLE, vzdialenom 6 km od Puly smerom na Medulin a Premanturu.
Hotel:
komplex tvoria 4 pavilóny, v areáli k dispozícii centrálna klimatizovaná recepcia a reštaurácia, bar na pláži, Wi-Fi za poplatok 7 EUR/pobyt (pri bazéne, recepcii, na izbách) a parkovanie za poplatok 1 EUR/osoba/deň, tenisové kurty, stolný tenis, plážový volejbal, požičovňa vodných bicyklov a člnov, animácie pre deti i dospelých (cca od 16.6.-13.9).  
Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby s francúzskym balkónom s dvomi prístelkami (rozťahovacie lôžko), niektoré izby majú klasický balkón (za príplatok). Všetky izby majú kúpeľňu s WC, sušič na vlasy, SAT TV, telefón, minibar a čiastočný výhľad na more.  
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov, počas večere čapované nápoje (biele/červené víno, pivo, voda alebo nealkoholický nápoj), možnosť doobjednať LIGHT ALL INCLUSIVE (plná penzia vrátane čapovaných nápojov-biele/červené víno, pivo, voda alebo nealkoholický nápoj počas obeda a večere).  
Pláž:
prírodné štrkové aj skalnato-kamenisté pláže pred hotelom, v jednej časti štrková pláž s pozvoľným vstupom, ležadlá a slnečníky na pláži za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

BENÁTKY Celodenný výlet rýchloloďou (cca 2 hod. jedna cesta), prehliadka mesta s odborným sprievodcom, pre výletníkov sa organizujú za poplatok plavby gondolami a obed (75 EUR).

LIMSKI FJORD Poldenný výlet loďou do najkrajšieho istrijského zálivu, ktorý je dlhý 12 km. Je chránenou prírodnou rezerváciou a je známy umelým pestovaním mušlí a chovom rýb (45 EUR).

FISH PIKNIK Celodenný výlet loďou pozdĺž pobrežia Istrie, vyhliadková plavba za prírodnými krásami a prímorskými mestečkami spojená s kúpaním. Na lodi sa podáva obed – ryba a domáce víno.

OSTROVY BRIJUNI (BRIONI) Poldenný výlet loďou, príjemná plavba okolo rozmanitého pobrežia Istrie. Súostrovie Brioni patrí k národným parkom, pozostáva zo 14 väčších i menších ostrovčekov, pokrytých bujnou stredomorskou vegetáciou ( 35-45 EUR).

PLITVICE Celodenný autobusový výlet do národného parku Plitvice. Vstup a prehliadka národného parku s odborným sprievodcom (90-115 EUR).

Informácie o krajine a stredisku:
CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.

ISTRIA
Istria je najväčším polostrovom s veľmi členitým pobrežím a vybudovanými turistickými strediskami s dlhou tradíciou, plážami obkolesenými zelenými borovicovými lesmi, vnútrozemím so zelenými kopcami, jazerami a úrodnými nížinami. Hornatá krajina ponúka liečivé pramene, vínne cesty a mestá, patriace kedysi Rimanom. Pula je najväčšie a najstaršie mesto Istrie s dodnes zachovalými rímskymi pamiatkami, v jej okolí boli vybudované kvalitné turistické strediská – medzi nimi i Punta Verudela. Banjole je malá rybárska obec, vzdialená 6 km od Puly, známa hlavne pre milovníkov morských plodov, ktoré veľmi chutne pripravujú v miestnych reštauráciách. Je rajom pre rybárov. Medulin je mesto známe krásnymi plážami rôzneho druhu s prekrásne členitým pobrežím a tiež miesto, kde môžete prežiť pokojnú a romantickú dovolenku, ale zároveň dynamický a aktívny oddych s množstvom športových aktivít. Umag ležiaci na severozápade Istrie je typický členitým pobrežím s mnohými polostrovčekami, borovicovými lesmi a bohatou vegetáciou. Rabac je známe turistické stredisko na juhovýchodnom pobreží Istrie vyhľadávané vďaka prekrásnym štrkovým plážam a krištáľovo čistému moru.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.8207531054, 13.8574058677)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri