Hodnotenie klientov:  7.5
* * *
Individuálne

Apartmán Medena apartmány

Chorvátsko - Trogir
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU

Areál klimatizovaných apartmánov postavený v miernom svahu v borovicovom lese v blízkosti turistického komplexu Medena, asi 2 km vzdialeného od dedinky Seget a 4 km od starobylého Trogiru zapísaného v zozname UNESCO.

Poloha:
50 – 200 m od pláže v píniovom lesíku.
Vybavenie:
wifi, zmenáreň, reštaurácia, recepcia, parkovisko, chladnička, minibar, klimatizácia, TV
Ubytovanie:
komplex viliek má vlastnú centrálnu recepciu, trezor zdarma, aperitív bar, reštauráciu s terasou, zmenáreň, športoviská, nočný bar a malý supermarket. Bezplatné parkovanie priamo pri apartmánoch. Wi­Fi pripojenie na recepcii zdarma. Apartmány A/2+2 na prízemí s terasou majú dvojlôžkovú spálňu a obývaciu miestnosť s rozkladacím lôžkom (vhodný pre 2 deti do 12r. alebo 1 dospelú osobu) a kuchynským kútom s chladničkou, kúpeľňu (sprcha, WC), SAT TV, telefón a klimatizáciu v cene. Apartmány B/4+2 na poschodí s balkónom majú dve dvojlôžkové spálne a obývaciu miestnosť s rozkladacím lôžkom (pre 2 deti do 12r. alebo 1 dospelú osobu) a kuchynským kútom s chladničkou, kúpeľňu (sprcha, WC), SAT TV, telefón a klimatizáciu v cene.
Stravovanie:
bez stravy, možnosť doobjednať polpenziu (raňajky formou bufetu, večere výber z 3 menu) v reštaurácii apartmánového komplexu.
Pláž:
štrkovo – kamienková pláž s pozvoľným vstupom do mora, upravené plochy na slnenie, slnečníky a ležadlá na pláži za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
bez stravy
Fakultatívne výlety:

SPLIT - TROGIR - poldenný výlet autobusom. Prehliadka najväčšieho mesta na chorvátskom pobreží Splitu a historického Trogiru.

NP KORNATI - celodenný výlet loďou do národného parku. Plavba súostrovím Kornati, ktoré pozostáva zo 148 ostrovov spojená s kúpaním v Slanom jazere a obedom na lodi.

SLAPOVI KRKA, NP Vodopády rieky Krka - celodenný výlet autobusom do národného parku. Rieka Krka väčšinu svojej dĺžky preteká kaňonom, nachádza sa na nej mnoho vodopádov aj jazier. Medzi dvomi najkrajšími vodopádmi Rokši slapem a Skadarski bukem sa nachádza Františkánsky kláštor so vzácnou knižnicou.

DUBROVNIK - celodenný výlet autobusom. Prehliadka historického mesta zapísaného v zozname UNESCO spojená s návštevou najznámejších pamätihodností.

MEDJUGORJE - celodenný výlet autobusom. Návšteva pútnického miesta v Bosne a Hercegovine a vodopádov Kravice na spiatočnej ceste.

OSTROVY HVAR A BRAČ - celodenný výlet loďou. Plavba na ostrov Hvar, prehliadka mesta Jelsa, pokračovanie v plavbe na ostrov Brač do mesta Bol. Kúpanie na jednej z najkrajších pláží Jadranského mora Zlatni rat.

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO
Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden.


Historické mesto TROGIR uchváti nielen milovníkov kultúry, u-menia a architektúry. Trogirská riviéra je charakteristická bujnou vegetáciou, početnými ostrovčekmi, štrkovými plážami s okruhliakmi a ponúka aj bohaté športové vyžitie rôzneho druhu. Historické jadro mesta, zaradené do zoznamu UNESCO, sa nachádza na malom ostrovčeku medzi pevninou a ostrovom Čiovo, s ktorým je spojené zdvíhacím mostom. V borovicovom hájiku, asi 4 km od Trogiru, sa nachádza turistický komplex MEDENA.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.5117120000, 16.2066910000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri