Hodnotenie klientov:  8
* * +
Individuálne

Penzión Vila Josipa

Chorvátsko - Vodice
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Vila je situovaná v tichšej časti strediska. Do rušnejšieho centra mesta Vodice s množstvom obchodov a reštaurácií sa dostanete po krátkej prechádzke. Ubytovanie je vhodné pre nenáročných klientov všetkých vekových kategórií.
Poloha:
cca 300 m od pláže, 1 km od centra, v tesnej blízkosti hotela Nikola.
Vybavenie:
parkovisko, chladnička, minibar
Ubytovanie:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek sa nachádzajú na 1. a 2. poschodí domu. Všetky izby disponujú vlasným sociálnym zariadením (sprcha, WC) a ventilátorom. Väčšina izieb má balkón (za príplatok).
Stravovanie:
polpenzia v hoteli Nikola, raňajky formou bufetových stolov, večere servírované (výber z 3 menu), šaláty a dezerty formou bufetu.
Pláž:
štrková pláž s pozvoľným vstupom, slnečníky a ležadlá za poplatok. Možnosť vodných športov za poplatok, tenisové kurty a minigolf za poplatok.
Doprava:
autobusová, individuálna
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

NP KORNATI – výlet loďou, vstup do národného parku

NP KRKA - výlet loďou, vstup do národného parku

SELO ROCA – návšteva usadlosti pre výrobu pršutu, olivového oleja a vína, ochutnávka 

Informácie o krajine a stredisku:

CHORVÁTSKO

Viac ako tisíc km dlhé jadranské pobrežie medzi Umagom na severe a Dubrovníkom na juhu je už dávno známe ako raj pre milovníkov mora, potápania, dobrého vína a vynikajúcej kuchyne. Dlhé pláže, termálne pramene, mohutné pohoria, či malebné mestá v nížine – to všetko ponúka návštevníkovi Chorvátsko. V neposlednom rade priateľské obyvateľstvo, s ktorým sa dorozumieme aj bez slovníka, je dôvodom k tomu, že Chorvátsko je pre slovenských turistov krajinou číslo jeden. 

VODICE
Jedno z najkrajších stredísk na pobreží Jadranského mora sa rozprestiera v malebnej zátoke cca 10 km severne od Šibeniku. Cez deň živé stredisko plné života na rušnej promenáde plnej obchodíkov a stánkov s ovocím, kaviarní a barov, sa večer pri západe slnka mení na romantické mestečko s kamennými uličkami. Nočný život ožíva večer v rôznych kluboch, tanečných terasách a aj na známej Haciende – diskotéke pod holým nebom.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (43.7570650000, 15.7904630000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri