Hodnotenie klientov:  8.1
* * * *
Letecky

Sunny Days Palma De Mirette

Egypt - Hurghada - Hurghada
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Hotel svojimi dobrými službami a výbornou polohou priamo na pláži i v blízkosti nákupných možností uspokojí klientov všetkých vekových kategórií. Odporúčame klientom, ktorí majú záujem o aktívnu dovolenku ako i rodinám s deťmi.
Poloha:
hotel sa nachádza v menšom zálive priamo pri piesočnatej pláži. Nové centrum Hurghady – Sakkala je vzdialené 2 km, staré centrum Hurghady – Dahar 3 km, letisko 11 km.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, zmenáreň, bankomat, lobby bar, hlavná reštaurácia, dve a la carte reštaurácie (talianska a rybia), reštaurácia na pláži, bar pri bazéne, plážový bar, dva bazény (jeden s oddelenou časťou pre deti), obchody, konferenčná miestnosť, miniklub a detské ihrisko. Za poplatok internetový kútik, služby lekára, čistiareň odevov, biliard, kaderníctvo a wellness centrum (sauna, turecký kúpeľ, jacuzzi, masáže a kozmetika). Športové možnosti – fitnescentrum, plážový volejbal, stolný tenis, boccia, šípky, za poplatok squash a tenisový kurt. Hotel organizuje denne večerné animačné programy. Wi-Fi v lobby zdarma, v ďalších hotelových priestoroch za poplatok.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek sú vybavené individuálne ovládateľnou klimatizáciou, SAT TV, telefónom, minibarom a trezorom. Každá izba má balkón alebo terasu, kúpeľňu s WC a sprchou. Sušič na vlasy na vyžiadanie na recepcii zdarma. Rodinné a bezbariérové izby sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
all inclusive – raňajky (7:00 – 10:00), obedy (12:30 – 14:30) a večere (18:30 – 20:30) formou bufetových stolov. Miestne nealkoholické a alkoholické nápoje, v popoludňajších hodinách podávané ľahké občerstvenie, snacky, koláčik, káva, čaj.
Pláž:
piesočnatá pláž s kamenistým podložím v malom zálive, vstup do mora je mierny. Slnečníky, ležadlá a osušky na pláži i pri bazéne zdarma. Vodné športy a potápačské centrum na pláži za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Výlet loďou na ostrov Giftun – plavba na krásny piesočnatý ostrov trvá približne 1 hodinu z Hurghady. Relax na nádhernej pláži, kúpanie a potápanie v priezračnom mori v blízkosti koralových útesov.

Káhira – celodenný alebo dvojdňový výlet do hlavného mesta krajiny, návšteva Egyptského múzea, pyramíd v Gíze, starého mesta Khan el- Khalili, výroba papyrusu.

Luxor a údolie kráľov – Memnonove kolosy, chrám kráľovnej Hatšepsut, pohrebisko faraónov a chrámový komplex v Karnaku.

Jeep Safari – poldňový výlet na jeepoch do beduínskej dediny, možnosť zajazdiť si na ťave, návrat večer.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Káhira

počet obyvateľov: 95 mil.

rozloha: 1 010 408 km2

časový posun: + 1 hodina

doba letu: približne 3 hod. 40 min.

mena: egyptská libra

úradný jazyk: arabčina


EGYPT

Egypt je severoafrická krajina obmývaná Červeným a Stredozemným morom rozprestierajúca sa na dvoch kontinentoch. Egypt sa pýši jednou z najstarších civilizácií na svete i úchvatným historickým a kultúrnym bohatstvom. Obrovským lákadlom sú pyramídy v Gíze, ktoré sú jediným zo siedmich divov zachovaným dodnes. Najväčšia a najznámejšia je Cheopsova pyramída s úctyhodnou výškou takmer 140 metrov. Ďalším zo symbolov Egypta je Sfinga – obrovská socha s ľudskou hlavou a telom leva, ktorá sa nachádza asi 20 kilometrov od Káhiry – hlavného a najväčšieho mesta krajiny. Známe Údolie kráľov, hrobky, chrámy, mešity či typický bazár nadchnú každého návštevníka. Egypt láka turistov nielen unikátnymi pamiatkami, ale i slnkom zaliatymi krásnymi plážami, blankytným morom s fascinujúcim podmorským životom a kvalitnými hotelmi s ochotným personálom. Ak túžite po kúpaní v teplých vodách Červeného mora, návšteve krásnych starovekých pamiatok, večerných prechádzkach s možnosťou výhodných nákupov a zaručene slnečnej dovolenke, potom Vás dovolenka v Egypte určite nesklame. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Hurghade. Let trvá približne 3 hodiny a 40 minút.


HURGHADA

Hurghada sa nachádza na pobreží Červeného mora a je to najobľúbenejšie turistické centrum v Egypte. V starej časti mesta môžu návštevníci obdivovať mešity alebo navštíviť typický bazár s ovocím, zeleninou, suvenírmi a korením všetkých vôní či farieb. Nespornou výhodou Hurghady je poloha, ktorá turistom umožňuje navštíviť mnohé zaujímavé pamiatky a miesta.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (27.2456700000, 33.8435810000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri