Hodnotenie klientov:  9
* * * * *
Letecky

Jaz Aquamarine

Egypt - Hurghada - Magawish
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Luxusný hotel s rozľahlým areálom leží priamo na piesočnatej pláži a ponúka širokú škálu športových, zábavných a relaxačných aktivít. Hotel so svojimi kvalitnými službami je zárukou bezstarostnej dovolenky a je vhodný ako pre páry tak i pre rodiny s deťmi.
Poloha:
hotel je situovaný priamo na pláži v turistickej oblasti Magawish, asi 22 km južne od Hurghady a 17 km od letiska. Táto oblasť je obľúbená aj pre vynikajúce podmienky na potápanie a windsurfing.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, lobby bar, zmenáreň, bankomat, hlavná reštaurácia, 4 a la carte reštaurácie (orientálna, rybia, talianska a ázijská so sushi barom), bar na pláži a pri bazéne, orientálna kaviareň, amfiteáter, denné a večerné animačné programy, diskotéka. Klienti majú k dispozícii vonkajšie bazény, fantastický hotelový aquapark so šmykľavkami pre deti i dospelých, detské bazény so šmykľavkami pre najmenších, jacuzzi na pláži, vnútorný bazén, wellness centrum (za poplatok sauna, turecký kúpeľ, masáže, salón krásy a kaderníctvo), fitnescentrum, stolný tenis, šípky, playstation, detské ihrisko a miniklub, vodné pólo, plážový volejbal, boccia, bežeckú dráhu, futbal, basketbal a tenisový kurt (nočné osvetlenie a príslušenstvo za poplatok). Wi-Fi v izbách a vo vstupnej hale za poplatok. Za poplatok opatrovanie detí, služby lekára, obchody, požičovňa áut a vodné športy na pláži.
Izby:
elegantne zariadená dvojlôžková izba (štúdio) alebo dvojlôžková superior izba s možnosťou jednej prístelky. Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, sušič na vlasy), individuálne ovládateľnú klimatizáciu, trezor, minibar, súpravu na prípravu kávy a čaju, SAT TV, telefón, balkón alebo terasu. Rodinné izby pre max. 3 dospelé osoby a jedno dieťa a suity max. pre 3 dospelé osoby sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
all inclusive formou bohatých bufetových stolov – raňajky, obed, večera. Občerstvenie počas dňa v snack barotch pri bazéne a na pláži (10:00 – 18:00), zmrzlina, káva, čaj, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje.
Pláž:
piesočnatá pláž priamo pri hoteli, ležadlá a slnečníky zdarma. Vodné športy a potápačské centrum na pláži za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Výlet loďou na ostrov Giftun – plavba na krásny piesočnatý ostrov trvá približne 1 hodinu z Hurghady. Relax na nádhernej pláži, kúpanie a potápanie v priezračnom mori v blízkosti koralových útesov.

Káhira – celodenný alebo dvojdňový výlet do hlavného mesta krajiny, návšteva Egyptského múzea, pyramíd v Gíze, starého mesta Khan el- Khalili, výroba papyrusu.

Luxor a údolie kráľov – Memnonove kolosy, chrám kráľovnej Hatšepsut, pohrebisko faraónov a chrámový komplex v Karnaku.

Jeep Safari – poldňový výlet na jeepoch do beduínskej dediny, možnosť zajazdiť si na ťave, návrat večer.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Káhira

počet obyvateľov: 95 mil.

rozloha: 1 010 408 km2

časový posun: + 1 hodina

doba letu: približne 3 hod. 40 min.

mena: egyptská libra

úradný jazyk: arabčina


EGYPT

Egypt je severoafrická krajina obmývaná Červeným a Stredozemným morom rozprestierajúca sa na dvoch kontinentoch. Egypt sa pýši jednou z najstarších civilizácií na svete i úchvatným historickým a kultúrnym bohatstvom. Obrovským lákadlom sú pyramídy v Gíze, ktoré sú jediným zo siedmich divov zachovaným dodnes. Najväčšia a najznámejšia je Cheopsova pyramída s úctyhodnou výškou takmer 140 metrov. Ďalším zo symbolov Egypta je Sfinga – obrovská socha s ľudskou hlavou a telom leva, ktorá sa nachádza asi 20 kilometrov od Káhiry – hlavného a najväčšieho mesta krajiny. Známe Údolie kráľov, hrobky, chrámy, mešity či typický bazár nadchnú každého návštevníka. Egypt láka turistov nielen unikátnymi pamiatkami, ale i slnkom zaliatymi krásnymi plážami, blankytným morom s fascinujúcim podmorským životom a kvalitnými hotelmi s ochotným personálom. Ak túžite po kúpaní v teplých vodách Červeného mora, návšteve krásnych starovekých pamiatok, večerných prechádzkach s možnosťou výhodných nákupov a zaručene slnečnej dovolenke, potom Vás dovolenka v Egypte určite nesklame. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Hurghade. Let trvá približne 3 hodiny a 40 minút.


MAGAWISH Turistická oblasť Magawish sa nachádza asi 20 km južne od Hurghady a je vyhľadávaná i pre vhodné podmienky na šnorchlovanie a potápanie, windsurfing a blízky fantastický aquapark. Transfer z letiska v Hurghade do Magawishu trvá približne 16 minút.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri