Hodnotenie klientov:  7.5
* * *
Letecky

Kavros Beach

Grécko - Kréta
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Hotelový komplex s priateľskou atmosférou sa nachádza priamo pri dlhej piesočnatej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Pozostáva z troch oddelených blokov, pričom časť Kavros Garden je od časti Kavros beach oddelená cestnou komunikáciou. Jednotlivé bloky budov sú umiestnené v príjemnej, udržiavanej záhrade.
Poloha:
Hotel sa nachádza v kľudnejšom stredisku Kavros, ktoré je vzdialené od rušného mesta Rethymno asi 14 km. Mesto Chania je vzdialené asi 45 km a  letisko v Heraklione necelých 100 km. Hotelový komplex je postavený priamo pri piesočnatej pláži, obchodíky a reštaurácie nájdete asi 50 m od hotela. Do historického mesta Rethymno, Chania, či Heraklion sa dostanete autobusom priamo zo strediska.
Hotel:
Vstupná hala s recepciou, Wi-fi pripojenie vo všetkých spoločných priestoroch, aj pri bazénoch zdarma, na izbách za príplatok. Internetový kútik, TV miestnosť, 2 bazény (ležadlá a slnečníky zdarma), detský bazén, detské ihrisko, miniklub, diskotéka. Tenisový kurt (za poplatok), stolný tenis, folejbal, fitness, biliard.
Izby:
účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek sú vybavené klimatizáciou, SAT TV a malou chladničkou. Každá izba má balkón alebo terasu so záhradným nábytkom a vlastné sociálne zariadenie. V časti Kavros Garden sú izby apartmánového typu vybavené aj malým kuchynským kútom so základným vybavením. Wi-fi pripojenie za poplatok, trezor za poplatok. účelne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek sú vybavené klimatizáciou, SAT TV a malou chladničkou. Každá izba má balkón alebo terasu so záhradným nábytkom a vlastné sociálne zariadenie. V časti Kavros Garden sú izby apartmánového typu vybavené aj malým kuchynským kútom so základným vybavením. Wi-fi pripojenie za poplatok, trezor za poplatok.
Stravovanie:
Formou All inclusive, raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie od 10:30-12:00 sendviče, od 12:30-14:30 zmrzlina a od 15:00 -17:30 filtrovaná káva, čaj a koláčiky. V rámci programu All inclusive sú podávane nealkoholické nápoje, biele a červené víno, čapované pivo, brandy, raki a ouzo v čase od 10:00- 22:00 hod. Klienti ubytovaní v časti Kavros Garden sa stravujú v hoteli Kavros beach, kde môžu využívať aj všetky ostatné služby ponúkané hotelom. V časti Garden sa nachádza bar pri bazéne, kde klienti môžu čerpať nápoje a poobedňajšie občerstvenie v rámci programu All inclusive.
Pláž:
Dlhá, piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora priamo pri hoteli, ležadlá a slnečníky zdarma.  
Doprava:
letecká
Typ stravy:
All inclusive
Fakultatívne výlety:
FAKULTATÍVNE VÝLETY Roklina Samaria – najdlhšia roklina v Európe - je národným parkom. Ostrov Elafonisi – malý ostrovček spojený s pevninou plytkým útesom - pozoruhodná pláž s ružovým pieskom. Chania, grécky večer – večerná prehliadka mesta Chania spojená s návštevou tradičnej gréckej dedinky, program . Faistos-Gortyna-Matala – staré antické mesto Faistos - druhý najväčší minojský palác. Vodný park – návšteva vodného parku Limnoupolis . Knossos – niekdajšie centrum minojskej civilizácie. Návšteva archeologického areálu paláca – sídla kráľa Mínóa . Ostrov Santorini – jeden z najkrajších ostrovov v Egejskom mori. Imeri Gramvousa, Laguna Balos – lodný výlet na Benátsku pevnosť a do lagúny Balos. Pirátska plavba – romantická plavba na palube korábu Black Pearl s pirátskou posádkou. Grécky večer pri západe slnka /lodný výlet/ – večer krétskych tancov a vína. Plavba zálivom Souda pri západe slnka.  
Informácie o krajine a stredisku:
KRÉTA Kréta je piaty najväčší zo všetkých ostrovov v Stredozemnom mori, už dlhodobo patrí k najnavštevovanejším v Európe vďaka širokým piesočnatým a vždy slnečným plážam s azúrovo čistým morom. Letecké zájazdy sú realizované z Bratislavy a z Košíc na letisko Heraklion. Let trvá približne 2 hod. 30 min. HERSONISSOS Rušné stredisko Hersonissos sa nachádza na severnom pobreží ostrova , asi 35 km východne od mesta Heraklion. Môžete si tu vybrať z množstva nočných barov, reštaurácií, kaviarní a obchodov. Stredisko charakterizujú rozmanité pláže - kamenisté, kamienkové, ale aj romantické pieskové zálivčeky núkajúce pocit súkromia. ANISSARAS Kľudnejšie stredisko leží v blízkosti rušného mesta Hersonissos (4 km), od letiska Heraklion je vzdialené 30 km. Je známe dlhou piesočnatou plážou s postupným vstupom do mora. Nájdete tu niekoľko kaviarničiek a taverien, po plážovej promenáde sa dostanete do rušného centra. ANALIPSI Toto pokojnejšie stredisko leží v tesnej blízkosti známeho a rušného strediska Hersonissos (cca 7 km). Vzdialenosť od letiska v Heraklione je cca 27 km. Ale aj tu nájdete množstvo taverien, hotelov, kaviarní a obchodov, ako aj možnosti športových aktivít, či večernej zábavy. Návštevníkov tu očakáva veľmi pekná, dlhá piesočnatá pláž s postupným vstupom do mora. BALI Kľudnejšie stredisko, kde stále cítiť pôvodný vidiecky vplyv. Posedieť si tu môžete v miestnych rybárskych taverničkách, ale nájdete tu aj niekoľko kaviarní, obchodov a barov. Miestnymi spojmi sa dostanete do historického mesta Rethymno (20 km), ale aj do hlavného mesta Heraklion (45 km). ADELIANOS KAMPOS Toto živé letovisko leží asi 10 km od rušného historického mesta Rethymno, kam sa ľahko dostanete miestnou dopravou. Stredisko sa vyznačuje dlhou piesočnatou plážou, ktorá sa tiahne na západ až k mestu Rethymno. Nájdete tu veľké množstvo plážových taverien, barov, diskoték a obchodíkov . KAVROS Menšie letovisko, ktoré sa nachádza 45 km východne od Chanie a necelých 100 km od letiska v Heraklione. Strediskom sa tiahne najdlhšia a zároveň najkrajšia piesočnatá pláž severnej Kréty. Nájdete tu zábavný park pre deti, obchody, taverny, reštaurácie a bary.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (35.3515350000, 24.3010550000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri