Hodnotenie klientov:  8
* * * * +
Letecky

Bomo Club Hotel

Grécko - Olympská riviéra - Leptokaria
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Exkluzívny hotelový rezort, pozostávajúci z hlavej budovy a bungalovov umiestnených v krásnej, exotickej záhrade priamo pri pláži v stredisku Leptokaria. Hotel ponúka služby na vysokej úrovni, aktivity denného aj večerného charakteru. Komfort, kvalita, pohostinnosť a príjemné prostredie určite oslovia všetky vekové kategórie a uspokoja aj náročných klientov.
Poloha:
hotelový komplex sa nachádza v pokojnejšej časti živého strediska Leptokaria. Hlavná budova aj priľahlé bungalovy sú umiestnené v udržiavanej exotickej záhrade, ktorá pozvoľne ústi až k hotelovej pláži. Priamo od hotela vedie do centra strediska (asi 800 m) plážová promenáda.
Hotel:
samostatne stojaca budova recepcie s 24 hodinovou prevádzkou. V hlavnej budove nájdete vstupnú halu s lobby barom a hlavnú hotelovú reštauráciu, ktorá ponúka medzinárodnú aj stredomorskú kuchyňu. V areáli hotelového komplexu sú k dispozícii 3 bary (hlavný, plážový a bar pri bazéne), a la carte reštaurácia pri pláži (za poplatok), salón krásy, požičovňa áut a motoriek, herňa, masáže, spa, stolný tenis, biliard, stolný futbal, tenisové kurty, volejbalové ihrisko, posilovňa, detský klub, detské ihrisko, obchodíky. V areáli sa nachádzajú 2 bazény a detský bazén (ležadlá a slnečníky zdarma, plážové uteráky za vratný depozit). Hotelové animácie zabavia klientov všetkých vekových kategórií. Hotel týždenne organizuje tematický večer s folklórnym programom.
Izby:
moderne zariadené klimatizované dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky situované v hlavnej budove, rodinné izby nachádzajúce sa na prízemí v bungalovoch vybavené poschodovými posteľami, dvojlôžkové izby s možnosťou jednej rozkladacej prístelky na prvom poschodí v bungalovoch. Vo všetkých typoch izieb nájdete fľašu vína na privítanie, súpravu na prípravu kávy a čaju, SAT-TV, telefón, wifi pripojenie zdarma, minibar, kúpeľňu vybavenú vaňou alebo sprchovacím kútom, sušičom na vlasy. Izby disponujú trezorom (zdarma) a ku každému typu ubytovania prináleží balkón alebo terasa s posedením.
Stravovanie:
formou ultra all inclusive. Raňajky, obedy a večere formou bohatej ponuky švédskych stolov vrátane nápojov domácej produkcie. Počas obedov a večerí sú podávané alkoholické nápoje (čapované pivo, miestne biele a červené víno), nealkoholické nápoje, káva a čaj. V rámci ultra all inclusive v baroch podávané čapované pivo, biele a červené víno, whisky, gin, tequilla, rum, ouzo, lilkéry, brandy, nealkoholické nápoje, voda, džúsy, horúce nápoje, zmrzlina, sušienky, sendviče, pizza. V rámci programu ultra all inclusive podávanie snackov a zmrzliny od 10:00-18:00 hod, koláčiky, a pečivo od 12:00-18:00 hod. Ultra all inclusive program až do 23:00 hod. Špeciálne diétne menu na vyžiadanie.
Pláž:
široká piesková hotelová pláž s prímesou jemných kamienkov s pozvoľným vstupom do mora (vhodná aj pre malé deti a neplavcov), ležadlá a slnečníky na hotelovej pláži zdarma, plážové uteráky za vratný depozit. Vodné športy za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:
okolie stredísk na Olympskej riviére spoznáte prostredníctvom bohatej ponuky fakultatívnych výletov. K tým najzaujímavejším patrí výlet ku kláštorom Meteory, do nezabudnuteľných Atén, zabaviť sa môžete na Gréckom večeri, do sveta gréckych bohov Vás zavedie výlet na Olymp a loďou sa môžete odviezť až k súostroviu Severné Sporady na známy ostrov Skiathos.
Informácie o krajine a stredisku:
OLYMPSKÁ RIVIÉRA rozprestiera sa južne od mesta Thessaloniki, patrí medzi najvyhľadávanejšie oblasti Grécka, hlavne kraj Pieria. Dominantou krajiny je pyšný masív Olympu. Môžete tu obdivovať množstvo historických klenotov gréckej kultúry. Príjemná stredomorská klíma a atraktívnosť prostredia vytvárajú takmer ideálne predpoklady na strávenie nezabudnuteľnej dovolenky.  Leptokaria - toto obľúbené rušné stredisko sa nachádza na úpätí zeleného pohoria Olympu. Kedysi rybárska dedinka je dnes rušným letoviskom, kde život pulzuje plným prúdom. Nájdete tu množstvo obchodov, veľa z nich nie len sezónneho charakteru, kaviarne, reštaurácie, bary a diskotéky, ktoré ponúkajú možnosti nákupov a zábavy až do neskorých nočných hodín. Na plážach nájdete širokú ponuku vodných športov, deti sa môžu zabaviť v lunaparku a na námestí čakajú návštevníkov zaujímavé kultúrne podujatia. Vzdialenosť od letiska v Thessalonikách je asi 90 km.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (40.0742750000, 22.5648730000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri