Hodnotenie klientov:  9.8
* * * * +
Letecky

Delamar

Španielsko - Costa Brava - Lloret de Mar
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Luxusný dizajnový hotel situovaný priamo v srdci strediska Lloret de Mar, zariadený v štýle „bohemian chic“ je svojimi kvalitnými službami a jedinečnou atmosférou ideálny pre najnáročnejších klientov. Dokonalý mestský hotel s vynikajúcou polohou je určený len pre dospelých (minimálny vek klientov je 18 rokov).
Poloha:
len 150 m od najbližšej pláže Playa de Lloret priamo v centre strediska Lloret de Mar, asi 80 km od Barcelony a 40 km od Girony. V tesnej blízkosti hotela sa nachádzajú obchody, potraviny, reštaurácie, kaviarne, bary a diskotéky. Autobusová stanica, ktorá ponúka spojenia do okolitých miest Blanes, Tossa de Mar, Girona a Barcelona, je vzdialená iba 5 minút chôdze.
Hotel:
recepcia, lobby bar, spoločný salónik s knižnicou, reštaurácia, vonkajší bazén s terasou na prízemí, bar s terasou na poschodí, strešné solárium s bázenom a barom, ktoré ponúka neopakovateľný výhľad na Lloret de Mar. Wi-Fi pripojenie v celom hoteli zdarma, internetový kútik zdarma, fitnescentrum hosťom k dispozícii 24 hodín denne zdarma, cvičenie jogy s inštruktorom zdarma, masáže za poplatok, večerný program so živou hudbou. Hotel ponúka bezplatnú úschovňu batožiny a golfového vybavenia v podobne uzamykateľných skriniek. Úschovňa bicyklov je na vyžiadanie k dispozícii zdarma.
Izby:
štýlové a moderne zariadené jednolôžkové a dvojlôžkové izby s moderným nábytkom, klimatizáciou, SAT TV, minibarom, súpravou na prípravu kávy a čaju. Komfortná kúpeľňa s dažďovou sprchou, sušičom na vlasy a sociálnym zariadením.
Stravovanie:
bohaté raňajky (v čase od 7.30 až do 12.00), možnosť doobjednania večerí za príplatok. Strava je podávaná formou bufetu so zdravými a rozmanitými jedlami stredomorskej kuchyne v hotelovej reštaurácii Els Americanos.
Pláž:
iba 150 m od dlhej piesočnatej pláže so zlatistým hrubozrnným pieskom. Na pláži sú k dispozícii sprchy a toalety zdarma, ležadlá a slnečníky za poplatok (možnosť objednania v hoteli). Požičiavanie plážových osušiek v hoteli za depozit. Pláž lemuje promenáda s barmi a reštauráciami.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
raňajky
Fakultatívne výlety:

Večerná Barcelona s fontánami - dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €

Kláštor Montserrat - dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €

Andorra - dospelí 55 €, deti do 12 r. 45 €

Girona - dospelí 25 €, deti do 12 r. 19 €

Water World - dospelí 33 €, deti do 120 cm 19 €

Marineland - dospelí 28 €, deti do 10 r. 18 €

Informácie o krajine a stredisku:
ŠPANIELSKO

Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy a Košíc na letisko v Barcelone.


COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME

Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.


LLORET DE MAR

Perla divokého pobrežia, v oblasti Costa Brava, je známa rušným nočným životom, barmi, zábavnými podnikmi a diskotékami, deti láka blízky aquapark. Skaliská sa dvíhajú od morského dna a tvoria nádherné pozadie divokého pobrežia. Názov mestečka pochádza zo starobylého Lauredal – vavrínový háj. Nádherné zlaté pláže sú ním obkolesené. Vzdialenosť od letiska v Barcelone je asi 75 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.6987300000, 2.8440200000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri