Hodnotenie klientov:  9.7
* * *
Autobusom

Garbí

Španielsko - Costa del Maresme - Calella
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Poloha:
Hotel Garbí je situovaný priamo v ohnisku diania obĺúbeného strediska Calella len cca 50 m od pláže. V tesnej blízkosti hotela sa nachádzajú obchodné a pešie triedy Iglesia a Jovara, kde nájdete všetko, čo toto stredomorské stredisko ponúka - zábavné podniky, reštaurácie, obchody, galérie...
Hotel:
vstupná hala s recepciou, reštaurácia, bar v lobby a pri bazéne, internetový kútik (za poplatok), TV miestnosť, vírivka, vonkajší bazén s ležadlami a slnečníkmi. Wi-Fi vo verejných piestoroch hotela zdarma.
Izby:
vzdušne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky sú vybavené sociálnym zariadením, klimatizáciou, TV, telefónom a balkónom. Izby s dvomi prístelkami sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
polpenzia formou bufetových stolov. Možnosť doobjenania plnej penzie za príplatok.
Pláž:
krásna široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorú od hotela oddeľuje len miestna komunikácia. Na pláži bohatá ponuka vodných športov a plážový sevis za poplatok.
Doprava:
autobusová
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:


Uvedená ponuka a cený fakultatívnych výletov sú orientačné. Ich uskutočnenie závisí od naplnenia minimálneho počtu účastníkov.
Večerná Barcelona s fontánami
- dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €
Kláštor Montserrat
- dospelí 38 €, deti do 12 r. 27 €
Andorra
- dospelí 55 €, deti do 12 r. 45 €
Girona
- dospelí 25 €, deti do 12 r. 19 €
Water World
- dospelí 33 €, deti do 120 cm 19 €
Marineland
- dospelí 28 €, deti do 10 r. 18 €

Informácie o krajine a stredisku:


ŠPANIELSKO


Španielske kráľovstvo leží v juhozápadnej časti Európy na Pyrenejskom polostrove, pobrežie má celkovú dĺžku 4 964 km. Je to turistická veľmoc, do ktorej ročne zavíta takmer 80 miliónov návštevníkov. Známe a navštevované veľkomestá sú Madrid, Barcelona a Valencia. Španielsko je známe bohatou a kvalitnou stravou pre náročných klientov, vynikajúcim červeným vínom, historickými budovami, pamiatkami, zlatistými pieskovými plážami, temperamentným a zhovorčivým domácim obyvateľstvom užívajúcim si stabilné slnečné počasie a teplé letné noci v tanečnom rytme flamenca. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy na letisko v Barcelone.


COSTA BRAVA A COSTA DEL MARESME


Významná časť turistov z celej Európy mieri v lete práve na Costa Brava – na najbližšie španielske pláže. Zálivy s plážami s hrubozrnným zlatistým pieskom striedajú skalnaté útesy s turistickými chodníčkami s výhľadom na pobrežie Costa Brava. Morské pobrežie pokračuje smerom na juh pod názvom Costa del Maresme a označuje sa ním oblasť, ktorá leží asi 30 km severne od Barcelony až po Blanes, ktorým začína Costa Brava. Táto časť pobrežia sa vyznačuje dlhými a širokými piesočnatými plážami, lemovanými rýchlodráhou, ktorá spája stredomorské pobrežie s vábivou a kozmopolitnou Barcelonou, pýšiacou sa množstvom kultúrnych a zábavných podnikov, obchodov a športových centier.


CALELLA


Calella je hlavným strediskom oblasti nazývanej Costa Maresme. Toto pôvabné mestečko postavené v typickom španielskom štýle sa nachádza 50 km severne od Barcelony. K prechádzkam láka rušné historické centrum s úzkymi uličkami. Široká piesočnatá pláž je dlhá cez 3 km a na jej konci možno nájsť niekoľko malých romantických pláži ukrytých medzi skalnými výbežkami. Pozvoľný vstup do mora kontrastuje s hornatou krajinou na úpätí pohoria Montenegro.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (41.6118270000, 2.6542220000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri