Hodnotenie klientov:  9
* * * *
Individuálne

Apartmán Rezidencia Gran Mado

Taliansko - Caorle
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
v roku 2012 vybudovaná veľmi obľúbená rezidencia sa nachádza v pokojnej časti Caorle, neďaleko pláže aj historického centra.
Poloha:
200 m od pláže a 400 m od centra Caorle.
Vybavenie:

plážový servis, výťah, bazén, ležadlá a slnečníky pri bazéne, parkovisko, chladnička, minibar, klimatizácia, trezor, TV, SAT

Ubytovanie:
všetky apartmány sú moderne zariadené, majú kuchynský kút (kuchynská linka, varič, riad, chladnička), sprchu a WC, trezor, mikrovlnnú rúru, pračku, SAT TV, klimatizáciu, balkón alebo terasu. Monolocal (40 m2) pre 4 osoby je obývacia miestnosť s kuchynským kútom, kde sú dve rozkladacie kreslá a rozkladacie dvojlôžko. Bilocal (50 m2) pre 2 až 5 osôb má spálňu s manželským lôžkom a jedným lôžkom, obývaciu miestnosť s rozkladacím dvojlôžkom a kuchynským kútom. V objekte je výťah, fitnescentrum (vstup v cene), bazén so slnečnou terasou, Wi-Fi pri bazéne zdarma, kryté parkovisko (1 parkovacie miesto v cene).
Stravovanie:
bez stravy
Pláž:
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, ideálna pre rodiny s deťmi, plážový servis v cene.
Doprava:
individuálna alebo autobusová na vyžiadanie.
Typ stravy:
bez stravy
Informácie o krajine a stredisku:
romantické historické mestečko, založené už roku 40 p.n.l., zlákalo kedysi aj známeho amerického spisovateľa Ernesta Hemingwaya, ktorý tu žil a tvoril.Leží medzi riečkami Livenza a Lemene, 50 km od Benátok. Má pokojnú atmosféru, množstvo zelene, útulné historické centrum s bazilikou San Stefano s typickými úzkymi uličkami s kaviarničkami a obchodíkmi. Má vybudované športové zázemie – dva nové športové paláce Pallamare a Palaexpomar, 15 km dlhú pobrežnú promenádu s rôznymi vodnými atrakciami a aquaparkom. Za riekou Livenza bol vybudovaný prístav pre jachty v časti nazvanej Porto Santa Margherita, ktorá sa stala typickým prímorským moderným letoviskom. Najnovšia časť – Caorle Altanea ponúka najmä rodinné vilky s bazénom. Pláž je z jemného piesku s mierne klesajúcim dnom.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (45.5944230000, 12.8728140000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri