Hodnotenie klientov:  9.9
* * * +
Individuálne

San Remo

Taliansko - Palmová riviera - San Remo
Hotel sa nachádza v tichšom prostredí, svojou výbornou polohou a vybavením, je predurčený k bezproblémovej dovolenke plnej relaxu bez starostí. Výborná strava a piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora poteší nie len milovníkov dobrého jedla, ale aj rodiny s deťmi, či klientov túžiacich po oddychu.
Poloha:
približne 30 m od pláže. Hotel od pláže delí len zelený park plný paliem a pínii. Živé strediska Alba Adriatica je vzdialené 4 km a do San Benedetta trvá cesta približne 15 minút autom.  
Hotel:
recepcia, reštaurácia, výťah, bar, parkovisko, záhrada, požičovňa bicyklov, Wi-Fi pripojenie.  
Izby:
vkusne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Všetky izby sú vybavené SAT TV, klimatizáciou, vlastným sociálnym zariadením (WC, sprcha), sušičom na vlasy a trezorom. Izby typu Easy majú balkón a nachádzajú sa v depandansoch, 30 m od hlavnej budovy. Izby typu Classic majú balkón, elektrické žalúzie a plážové osušky. Izby typu Mare majú terasu s priamym výhľadom na more, elektrické žalúzie, chladničku s minibarom a plážovými osuškami.
Stravovanie:
all inclusive - raňajky formou švédskych stolov ponúkajú sladké i slané pečivo, teplé nápoje (káva, mlieko, čokoláda), džúsy a ovocné šťavy. Na obedy a večere sa podávajú predjedlá a zeleninové šaláty formou švédskych stolov, 1. a 2. chod sú servírované výber z 2 menu. Počas obedov a večere je možné konzumovať víno a vodu. Káva je k dispozícii počas celého dňa. Možnosť doobjednať stravu pre vegetariánov a pre najmenších. Hotel pravidelne organizuje gastronomické večery.
Pláž:
piesočnatá s pozvoľným vstupom do mora, detské ihrisko, plážový servis je zahrnutý v cene pobytu.   
Doprava:
individuálna
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

utorok: RÍM a VATIKÁN

Orientačná cena: 38,- €, deti do 10 rokov 28,-€    Celodenný výlet.  Odchod: San Benedetto  05:15

Celodenná prehliadka s licencovaným  slovensky alebo  česky hovoriacim sprievodcom najdôležitejšími historickými pamiatkami Ríma: Colosseum, Forum Romanum, Kapitol, Piazza Venezia, Fontana Di Trevi, Pantheon, Piazza Navona, Vatikánske námestie Sv.Petra a Bazilika Sv. Petra. Počas celého dňa je prehliadka organizovaná sprievodcom, ktorý podáva výklad prostredníctvom mikrofónu, aby každý zo skupiny zreteľne rozumel. Počas obeda pauza pri Fontane Di Trevi s možnosťou občerstvenia. Upozornenie: na vstup do Baziliky Sv. Petra je potrebné mať zahalená ramená a kolená, odporúčame pohodlnné topánky a malú fľašku vody, ktorá sa dá v uliciach Ríma dopĺňať. Do autobusu si nezabudnite ráno zobrať sveter. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou na sprevádzanie Ríma v českom alebo slovenskom jazyku počas celého dňa, sluchátka.


streda: ASCOLI PICENO A OCHUTNÁVKA OLIVOVÉHO OLEJA

Orientačná cena: 20- €, deti do 10 rokov 15,- €    Podvečerný výlet.   Odchod: 17:00

Podvečerný výlet do hlavného mesta provincie Ascoli Piceno, stovežatého  mestečka zo 7. st.p.n.l. z travertínu. Mesto predstavuje kamenné bludisko plné jedinečnych rímskych ruín, palácov, románskych kostolov  a stredovekých uličiek charakteristických svojími fascinujúcimi nápismi ,ozdobnými  erbami a obdivuhodnými stĺpmi. Výlet spestríme návštevou rodinnej firmy, ktorá sa už desaťročia  zaoberá pestovaním olív a výrobou olivového oleja. Strávime u nich krásne chvíle pri bohatých ochutnávkach, ktoré určite nahradia večeru. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou , ochutnávku - večeru  


streda: ACQUAPARK

Orientačná cena: 20,- €, deti do výšky 1 m. 10,- €    Celodenný výlet. Odchod: San Benedetto  08:35

Celodenný výlet do zábavného parku plného vodných atrakcí pre malých aj veľkých. V bazénoch nie je slaná  voda. Počas dňa je možné zakúpiť si občerstvenie, prípadne obed v bare alebo reštaurácii v areáli  acquaparku Pozor: v bazénoch je nutné pužívať kúpaciu čiapku, ktorú je možné kúpiť priamo v areáli.

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, vstupenku do acquaparku, slnečník, lehátk  


streda: SULMONA, OCHUTNÁVKA OLIVOVÉHO OLEJA

Orientačná cena: 30, - €, deti do 10 rokov 20,- €   Celodenný výlet. Odchod: San Benedetto  08:00

Starobylé mesto Sulmona sa nachádza v tieni monumentálneho Apeninského pohoria pri vrchu Majella. Okrem nádhérného prostredia  je známe na celom svete aj výrobou mandlí v cukre – tzv. CONFETTI. Aj princezná Kate s princom Williamom si ich vychutnávali na svojej svadbe. Pri návšteve Sulmony si nielen prezriete mesto, ale navštívite aj fabriku na výrobu confetti, dozviete sa o nich veľa zaujímavostí, techniku výroby ...a čo je najdôležitejšie ... môžete ich ochutnať. Cestou späť sa zastavíte u výrobcu olivového oleja na jeho bohatej ochutnávke. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu s licenciou , ochutnávku olivového oleja, návštevu múzea a ochutnávku confetti    


štvrtok: MESTEČKO GROTTAMARE A OCHUTNÁVKA VÍNA A SALÁMOV

Orientačná cena: 20,- €, deti do 10 rokov 15,- €    Podvečerný výlet. Odchod: San Benedetto  16:30

Podvečerný výlet do jedného zo stredovekých mestečiek na kopci, ktoré vytvárajú rozprávkový kolorit regiónu  Marche. Úzke uličky plné tajomných stredovekých zákutí vás privedú až k stredovekej veži odkiaľ uvidíte pobrežie Palmovej rivéri ako na dlani. Aby sme zvládli prechádzku rázovitým mestečkom, musíme sa posilniť najskôr aperitívom u miestneho vinára, kde navštívime nielen pivnicu s barikovými sudmi a dozvieme sa veľa o miestnych vínach, ale vínko pekne zdegustujeme a všetko to zajeme chlebom s miestnym olejom a domácou salámou. 

Cena zahŕňa: dopravu klimatizovaným autobusom, sprievodcu,chutnávku   


Informácie o krajine a stredisku:
PALMOVÁ RIVIÉRA
Malebná krajina na pobreží Jadranského mora, nachádzajúca sa v strednej časti Talianska na rozhraní regiónov Marche a Abruzzo, približne 80 km južne od Ancony. V posledných rokoch sa táto oblasť teší čoraz väčšej obľube. Svoj názov, ktorý jej právom patrí, dostala vďaka veľkému počtu krásnych paliem (okolo 8000), ktoré jej dávajú spolu s množstvom voňavých oleandrov exotický nádych. Príjemné a teplé počasie umožňuje kúpanie od mája do konca septembra. Slnkom zaliate piesočnaté pláže s množstvom barov, reštaurácií a rôznych atrakcií nielen pre deti, poskytujú návštevníkom dokonalý komfort. Z celej Palmovej riviéry je možné pokochať sa pohľadom na najvyšší masív pohoria Apenín – Gran Sasso d’Italia, ktorý sa vypína do výšky až 2 912 m n. m.
Villa Rosa
Menšie pokojné stredisko nachádzajúce sa neďaleko väčšieho strediska Martinsicura či najznámejšieho strediska na Palmovej riviére San Benedetta del Tronta. Nádherné pieskové pláže s pozvoľným vstupom do mora a atrakcie pre deti predurčujú toto stredisko k ideálnej dovolenke pre rodiny s deťmi prípadne pre klientov, ktorí túžia po oddychu a pokojnej dovolenke. V stredisku sú dostupné obchodíky a menšia promenáda.  
Zobraziť na mape (42.8465480000, 13.9286650000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri