Hodnotenie klientov:  10
* * *
Individuálne

Capinera

Taliansko - Rimini
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
príjemný hotel rekonštruovaný v roku 2014 v blízkosti piesočnatej pláže a centra strediska.
Poloha:
asi 100 m od pláže a v centre Miramare di Rimini, na Via Tirrenia 6.
Hotel:
recepcia, TV miestnosť, reštaurácia, bar, hala, terasa s posedením, požičovňa bicyklov, parkovisko s obmedzenou kapacitou za poplatok 6 EUR/deň. Wi-Fi v spoločných priestoroch hotela.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou až 2 prísteliek  /môže byť aj poschodová posteľ/, vybavené sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, klimatizáciou (v prevádzke v júni až septembri), telefónom, TV, trezorom a balkónom. Na vyžiadanie a za poplatok minichladnička (4 EUR/deň).
Stravovanie:
polpenzia, raňajky formou bufetu, večere (za doplatok aj obedy) servírované s možnosťou výberu z menu z 3 prvých a 3 druhých chodov, ovocie alebo dezert, zeleninový bufet. Za príplatok nápoje počas jedla - 0,5 l vody a 0,25 l vína na osobu.
Pláž:
piesočnatá upravená pláž asi 100 od hotela s pozvoľným vstupom do mora, za príplatok plážový servis (slnečník a dve ležadlá /izba).
Doprava:
individuálna a autobusová.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
RIMINI  - populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0332390000, 12.6179580000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri