Hodnotenie klientov:  9.6
* * * *
Individuálne

Genty

Taliansko - Rimini - MARINA CENTRO
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Obľúbený hotel s príjemným personálom a dobrými službami, neďaleko pláže v stredisku Rimini Marina Centro, v blízkosti obchodov, reštaurácií a barov.
Poloha:
iba 50 m od pláže, v časti strediska Marina Centro, na Via Regina Elena 52, v blízkosti promenády s barmi, stánkami a obchodmi.
Hotel:
recepcia s nepretržitou prevádzkou, internetový kútik, výťah, reštaurácia, bar, konferenčná miestnosť, biliard, Wi-Fi pripojenie v celom hoteli a požičovňa bicyklov zadarmo, vírivka, fitnescentrum, slnečná terasa, sauna, čistiareň, garáže s obmedzenou kapacitou za poplatok 7 EUR/deň. Bazén s ležadlami k dispozícii 400 m od hotela (spoločný s iným hotelom).
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou dvoch prísteliek (poschodová posteľ), majú sociálne zariadenie, sušič na vlasy, SAT TV, trezor, minibar, klimatizáciu, telefón, balkón a Wi-Fi pripojenie zdarma. Detská postieľka na vyžiadanie zdarma.
Stravovanie:
polpenzia – raňajky a večere formou bufetu, možnosť doplatku za nápoje počas jedla 0,25 l vína a 0,5 l vody a obedy /plná penzia možná v období 15.6. - 31.8./. 
Pláž:
piesočnatá upravená pláž priamo pred hotelom s pozvoľným vstupom do mora, plážový servis (slnečník, ležadlo a kreslo) za poplatok na mieste alebo v rámci doplatku (spolu s nápojmi k jedlu). Plážové uteráky za depozit na mieste.
Doprava:
individuálna, autobusová.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
RIMINI  - populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0534680000, 12.5956860000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri