Hodnotenie klientov:  9.8
* * *
Individuálne

Oceanic

Taliansko - Rimini - Bellariva Rimini
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
príjemný hotel v stredisku Bellariva di Rimini, s dobrou polohou neďaleko pláže.
Poloha:
na Viale Rimembranze, 88, v stredisku Bellariva di Rimini, asi 150 m od piesočnatej pláže s pozvoľným vstupom do mora, asi 3 km od centra a železničnej stanice.
Hotel:
recepcia, bar, reštaurácia, bazén s detskou časťou a slnečnou terasou, ležadlá na terase do vyčerpania kapacity zdarma, TV miestnosť, výťah, čistiareň, požičovňa bicyklov, parkovisko (s obmedzenou kapacitou).
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou 2 prísteliek formou poschodovej postele sú vybavené sociálnym zariadením, sušičom na vlasy, klimatizáciou (a poplatok), telefonom trezorom, SAT TV, minichladničkou (na vyžiadanie a za poplatok) a balkónom.
Stravovanie:
polpenzia, raňajky formou bufetu, večere servírované s výberom z menu, predjedlo formou bufetu. Možnosť doobjednať servírované obedy a nápoje k jedlu, 0,25 l vína a 0,5 l vody na osobu.
Pláž:
upravená piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora asi 150 m od hotela, plážový servis za doplatok na mieste alebo v rámci príplatku spolu s nápojmi.
Doprava:
individuálna alebo autobusová.
Typ stravy:
polpenzia
Informácie o krajine a stredisku:
RIMINI  - populárne letovisko vzdialené asi 920 km od Bratislavy, patrí k najznámejším a najväčším strediskám jadranského pobrežia v Taliansku. Leží v bohatom a úrodnom kraji Emilia Romagna s kilometrami dlhých pláží s jemným pieskom, asi 180 km južne od Benátok. Má pôvod ešte v antickej dobe, o čom svedčia aj dodnes zachované rímske pamiatky. Svoju dlhú turistickú tradíciu si začalo budovať už v roku 1843, keď tu vznikli prvé kúpele. Podľa slávneho rodáka, svetoznámeho režiséra Federica Felliniho, je pomenované aj neďaleké medzinárodné letisko. Dnešné moderné Rimini je známe svojou hektickou a živou atmosférou a pestrým nočným životom. Celá provincia má niekoľko častí, ktoré sa tiahnu od severu na juh a sú prepojené železnicou a pobrežnou komunikáciou s pravidelným autobusovým spojením. Rimini, Riccione, Cattollica, Misano Adriatico, Bellaria, Igea Marina to všetko sú letoviská, ktoré ponúkajú nespočetné množstvo ubytovacích a gastronomických zariadení. Typické talianske pizzerie, kaviarničky, obchodíky, miestne trhy, bary, diskotéky, tematické a zábavné parky vytvárajú pravú dovolenkovú náladu a uspokoja najmä návštevníkov vyhľadávajúcich rušné a pulzujúce prostredie. Delfinárium, zábavné parky Fiabilandia a Mirabilandia a vodný park Aquafan sú rajom pre najmenšie ratolesti. Pláže sú piesočnaté, vybavené slnečníkmi a ležadlami, s pozvoľným vstupom do mora, ideálne pre rodiny s deťmi.
Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (44.0477540000, 12.6007260000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri