Hodnotenie klientov:  9.7
* * * * *
Letecky

Gold Island

Turecko - Avsallar
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Hotel je situovaný na malom výbežku do mora. Na prvý pohľad zaujme svojím moderným dizajnom, ktorý zaručuje, že z každej izby budete mať nádherný výhľad na more. Najbližšie nákupné možnosti sú vzdialené len 250 m od rezortu.
Poloha:
priamo na pláži, klienti si môžu vybrať z troch súkromných pláží, 250 m od nákupných možností, necelé 3 km od známeho delfinária Sealanya, 98 km od letiska Antalya.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia s terasou, tri a la carte reštaurácie (talianska, mexická a rybia) s rezerváciou vopred, cukráreň, bar pri bazéne, plážový bar a nočný bar. Klientom sú k dispozícii hlavný vonkajší bazén, bazén so šmykľavkami, detský bazén, relaxačný bazén a vnútorný bazén. V hotelovom areáli nájdete turecké kúpele, saunu a vírivku so vstupom zdarma, masáže a iné procedúry za poplatok. Hostia sa môžu baviť počas dňa dennými animáciami a športovými aktivitami – plážový volejbal, boccia, šípky, stolný tenis, futbal, tenis, joga, pilates, fitnescentrum a večer sú pre nich pripravené vystúpenia v amfiteátri, diskotéka a rôzne večerné animácie. Pre deti je k dispozícii miniklub a minidisko. K dispozícii je kaderníctvo, hotelové obchody a služby fotografa za poplatok. Wi-Fi pripojenie je zdarma.
Izby:
priestranné a moderne vybavené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, vlastným sociálnym zariadením (sprcha, WC, sušič na vlasy), telefónom, SAT TV, minibarom (nealkoholické nápoje k príchodu a voda denne dopĺňaná), súpravou na prípravu kávy a čaju, trezorom a klimatizáciou. Rodinné izby s dvomi prístelkami sú situované vo vedľajšej budove Blok-B a sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
ultra all inclusive formou bohatých bufetových stolov – raňajky, neskoré raňajky, obed, večera a neskorá večera. Počas dňa sa podáva malé občerstvenie v bare pri bazéne, zmrzlina, koláčiky a čaj v lobby bare. Široký výber lokálnych alkoholických a nealkoholických nápojov, káva a čaj.
Pláž:
piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Vodné športy na pláži za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký    


TURECKO Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.

AVSALLAR/INCEKUM
Ponúka šíre pláže s jemným pieskom a drobnými kamienkami, malebné výhľady na útesy a šíre more. Nachádza sa približne 20 km západne od Alanye a je vhodné pre rodiny s deťmi. Nájdete tu množstvo obchodov, barov, kaviarní, reštaurácií, ponúka množstvo rôznorodých aktivít. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 1 hod. 55 min.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri