Hodnotenie klientov:  8.9
* * * * * +
Letecky

Hotel Seamelia Beach Resort & SPA

Turecko - Evrenseki
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Luxusný rezort, otvorený v roku 2011, s výbornými službami neďaleko historického mestečka Side, ponúka klientom možnosť prežiť nezabudnuteľnú dovolenku na brehoch tureckej riviéry pri jednej z najkrajších piesočnatých pláží v oblasti Side. Hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, predovšetkým pre rodiny s deťmi.
Poloha:
priamo na pláži v stredisku Evrenseki, cca 6 km od historického mesta Side a asi 60 km od letiska.
Hotel:
vstupná hala s Wi-Fi pripojením zdarma (do limitu 50 MB za pobyt, ďalšie dáta za poplatok). Klienti môžu využívať hotelové bazény – vonkajší aj vnútorný bazén, bazén so šmykľavkami, detský bazén a tiež hotelové wellness, kde je zdarma vstup do tureckých kúpeľov, do sáun a do fitnescentra, 6 dní v týždni detský miniklub a maxiklub, diskotéku (nápoje za poplatok). Za poplatok sú k dispozícii masáže a rôzne procedúry. Hotel každodenne organizuje medzinárodné animácie – večerné show, detské animácie, aerobik, gymnastiku, šípky, stolný tenis, step, petang a plážový volejbal. Za poplatok je k dispozícii herňa s biliardom, bowlingom, elektronickými šípkami a hracími konzolami, služby ako kaderníctvo, požičovňa áut, fotograf, lekár, opatrovanie detí, čistiareň, obchody, vodné športy na pláži.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (poschodová posteľ). Všetky izby majú vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa s WC, sušič na vlasy), centrálnu klimatizáciu, SAT TV, minibar (nealkoholické nápoje zdarma), telefón, trezor (za poplatok), balkón.
Stravovanie:
formou all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, polnočná polievka, popoludňajšie občerstvenie – koláčiky, káva, čaj, rôzne snacky, zmrzlina a turecké placky. Klientom sú k dispozícii 4 a la carte reštaurácie s medzinárodnou kuchyňou (turecká, talianska, čínska a rybia) – zdarma je návšteva vybranej reštaurácie 1-krát za týždeň, lobby bar, snack bar, bar pri bazéne, bar na pláži, disko bar (za poplatok) a coffee bar (po 24. hod. sú nápoje za poplatok). Domáce alkoholické a nealkoholické nápoje počas celého dňa v cene. Pre alergikov diétny bufet na vyžiadanie.
Pláž:
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá a matrace na pláži sú zdarma, možnosť zapožičania hotelových osušiek (zdarma). Na pláži sú široké možnosti vodných športov (za poplatok).
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:
Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra


TURECKO

úradný jazyk: turecký Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.


EVRENSEKI

Pokojná hotelová oblasť strediska Evrenseki známa svojimi širokými a piesočnatými plážami sa nachádza cca 7 km od známeho historického mesta Side, kam sa pohodlne za pár minút dopravíte miestnym dolmusom alebo taxíkom. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 50 minút.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri