Hodnotenie klientov:  9.3
* * * * *
Letecky

Side Royal Palace Hotel & Spa

Turecko - Evrenseki - EVRENSEKI
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Elegantný hotel, otvorený v roku 2016, ponúka klientom všetky služby potrebné na prežitie krásnej dovolenky – moderné ubytovanie, príjemné prostredie, kvalitné služby špičkového hotela,  blízkosť nákupných možností a pieskovej pláže. Vhodný nielen pre páry, ale aj pre rodiny s deťmi.
Poloha:
hotel v stredisku Evrenseki, 250 m od vlastnej pláže, na ktorú sa dostanete príjemnou prechádzkou alebo hotelovým autobusom, ktorý premáva každých 15 minút. Od centra Side je vzdialený 6 km a od strediska  Manavgat asi 10 km.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia s vnútorným a vonkajším sedením, tri a ́la carte reštaurácie (medzinárodná, rybia a turecká), bar na pláži a pri bazéne, írsky bar, cukráreň, diskotéka. Hostia majú k dispozícii vnútorný a vonkajší bazén a detský vnútorný a vonkajší bazén, tri vonkajšie šmykľavky, fitnescentrum, wellness centrum – turecké kúpele, sauna, za poplatok masáže a vybrané procedúry. Pre deti je k dispozícii miniklub, minidiskotéka a  detské ihrisko. Pre aktívnych klientov hotel ponúka stolný tenis, biliard, plážový volejbal, šípky, vodný aerobik. Za poplatok je k dispozícii lekár, čistiareň odevov, kaderníctvo a obchody. Animácie pre deti a dospelých denne. Wi-Fi pripojenie a internetový kútik zdarma.
Izby:
dvojlôžkové klimatizované izby s možnosťou jednej prístelky, na vyžiadanie sú k dispozícii rodinné izby s dvomi oddelenými miestnosťami (max.  pre 4 dospelé osoby) a izby s priamym vstupom do bazéna. Izby disponujú vlastným sociálnym zariadením (kúpeľňa s WC, sprchový kút, sušič na vlasy), SAT TV, minibarom s denne dopĺňanými nealkoholickými nápojmi  a vodou, telefónom, trezorom zdarma, varnou kanvicou a balkónom. Wi-Fi pripojenie na izbách zdarma.
Stravovanie:
formou all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetových stolov, polnočné občerstvenie, občerstvenie počas dňa – koláčiky, káva, čaj, zmrzlina, gözleme, snacky v bare pri bazéne a na pláži, ovocie. Domáce alkoholické a nealkoholické nápoje v rámci all inclusive, ostatné importované alkoholické nápoje a ovocné šťavy za poplatok.
Pláž:
široká piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Na pláži výber vodných športov za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:
Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra


TURECKO

úradný jazyk: turecký Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.


EVRENSEKI

Pokojná hotelová oblasť strediska Evrenseki známa svojimi širokými a piesočnatými plážami sa nachádza cca 7 km od známeho historického mesta Side, kam sa pohodlne za pár minút dopravíte miestnym dolmusom alebo taxíkom. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 50 minút.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri