Hodnotenie klientov:  9.9
* * * * *
Letecky

Club Hotel Turan Prince

Turecko - Kizilagac
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Rozsiahly hotelový komplex ponúka neuveriteľnú škálu voľnočasových, relaxačných, zábavných či športových aktivít. Má jeden z najväčších aquaparkov v Turecku, vlastný lunapark, menšiu ZOO a najrôznejšie športoviská. Oficiálna kategória hotela je 5*.
Poloha:
priamo na pláži v stredisku Kizilagac, asi 15 km od historického mestečka Side a asi 75 km od letiska v Antalyi.
Ubytovanie:
recepcia, hlavná reštaurácia, 4 a la carte reštaurácie (rybia, mexická, ázijská, svetová), cukráreň, kaviareň, lobby bar, bar pri bazéne, snack bar, bar na pláži, disko bar, vnútorný bazén, vonkajšie bazény, olympijský bazén, detské bazény, jacuzzi, ležadlá a slnečníky pri bazénoch, lunapark, aquapark, minizoo. Hostia majú k dispozícii Wi-Fi internetové pripojenie zdarma, wellness centrum so vstupom do tureckých kúpeľov a sauny zdarma (masáže a iné procedúry za poplatok), fitnescentrum, futbalové a basketbalové ihrisko, tenisové kurty, minigolf, stolný tenis, amfiteáter. Hotel organizuje animácie a profesionálne vystúpenia, živú hudbu, rôzne športové aktivity ako lukostreľba, boccia, šípky, vodná gymnastika, vodné pólo a iné. Pre deti je pripravený miniklub, herňa, detské ihrisko. Za poplatok je k dispozícii nákupná zóna, služby práčovne, lekár, fotograf, požičovňa automobilov aj konferenčné miestnosti.
Izby:
elegantne zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (pre max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa) v hlavnej budove, v klubových vilkách alebo v súkromnej Select zóne. Izby sú vybavené centrálnou klimatizáciou, telefónom, SAT TV, minibarom (nealkoholické nápoje), trezorom (zdarma), sušičom na vlasy, súpravou na prípravu kávy a čaju, Wi-Fi. Každá izba má balkón alebo terasu, kúpeľňu s WC a sprchovým kútom. Rodinné mezonetové izby a bezbariérové izby sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
all inclusive formou bufetových stolov – raňajky, obed, večera, polnočná polievka, občerstvenie počas dňa, koláčiky, ovocie, šaláty, pizza, zmrzlina, turecké placky, miestne alkoholické, nealkoholické a teplé nápoje. Pre deti je k dispozícii detský bufet a pre alergikov diétny bufet v hlavnej reštaurácii.
Pláž:
krásna šíra piesočnatá pláž ocenená Modrou vlajkou miestami s prímesou jemných kamienkov. Slnečníky, ležadlá a osušky na pláži sú zdarma. Na pláži ponuka vodných športov za poplatok a ihrisko pre plážový volejbal.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký    


TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.  

KIZILAGAC
Je vzdialené od mesta Manavgat približne 14 km a necelých 20 km od historického mestečka Side. Atmosféru dotvára množstvo obchodíkov, reštaurácií, taverien a zábavných podnikov. Môžete navštíviť aj neďaleké mestečko Manavgat s povestnou tržnicou. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 1 hod. 30 min.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri