Hodnotenie klientov:  7.5
* * * * *
Letecky

Delphin Imperial

Turecko - Lara - LARA
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII
Luxusný, pompézny hotel s jedinečnou architektúrou sa nachádza priamo na pláži v letovisku Lara. Vynikajúce služby, nadštandardný servis a luxusné interiéry uspokoja náročnú klientelu. Je vhodný pre všetky vekové kategórie a pre rodiny s deťmi.
Poloha:
priamo na pláži, v letovisku Lara, iba 10 km od medzinárodného letiska v Antalyi. V okolí hotela nájdete nákupné centrá s rôznym tovarom.
Hotel:
v hoteli sa nachádza veľká vstupná hala s recepciou, desať panoramatických výťahov, lobby bar, niekoľko ďalších barov ako snack bar, bar pri bazéne, bowling bar, Puro bar, nočný klub s barom a diskotékou, hlavná reštaurácia, osem a la carte reštaurácií - ázijská, grécka, talianska, francúzska, rybia a ďalšie. Wellness centrum ponúka masáže, saunu, turecké kúpele zdarma, kozmetické procedúry za poplatok a vnútorný bazén. Športovo založení klienti môžu využiť tenisovú školu, šípky, stolný tenis, biliard, bowling, volejbal, aerobik, fitnescentrum, kino. Deti tu nájdu lunapark, tínedžerský klub (13 do 16 rokov), detské ihriská, miniklub, detské kino, minidisko. V hotelovom areáli sa nachádza päť bazénov so šmykľavkami pre dospelých i pre deti, kaderníctvo, lekárska služba, cukráreň, hotelové obchody, internetová kaviareň. Wi-Fi pripojenie vo všetkých priestoroch hotela je zdarma.
Izby:
hotel ponúka rôzne druhy izieb, na vyžiadanie sú klimatizované superior izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek. Všetky izby majú SAT TV, minibar s nealkoholickými nápojmi a pivom (denne dopĺňané), varnú kanvicu, set na prípravu kávy a čaju, telefón s priamou linkou, trezor zdarma, kúpeľňu s vaňou, sušič na vlasy, WC, balkón a Wi-Fi pripojenie zdarma. Izby s výhľadom na more za doplatok.
Stravovanie:
  formou ultra all inclusive - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere formou bohatých bufetových stolov, polnočný bufet, bar pri bazéne so zmrzlinou a ľahkým občerstvením, lokálne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybrané importované nápoje, čerstvé ovocné šťavy, počas dňa rôzne slané a sladké pečivo, turecké gözleme, káva, čaj, pre deti cukrová vata. Možnosť večere z ponuky a la carte 1-krát za pobyt zdarma.
Pláž:
vlastná hotelová piesočnatá pláž s pozvoľným vstupom do mora, vhodná aj pre malé deti, plážový servis zdarma.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.
Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale -dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:
hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min.

mena: turecká líra


TURECKO

úradný jazyk: turecký Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Turecká kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Sliaču a Košíc na letisko v Antalyi, pri zájazdoch do stredísk Alanya, Konakli, Avsallar, Kizilot-Cenger, Kizilagac, Side, Evrenseki, Belek a Lara.


LARA

Je moderne vybudované stredisko, vzdialené 10 km od mesta Antalya a len 15 km od medzinárodného letiska, známe svojimi luxusnými hotelmi s vynikajúcimi službami, ktoré uspokoja aj tú najnáročnejšiu klientelu. Má rozľahlú pláž s pozvoľným vstupom do mora, ktorá je prevažne piesočnatá, premiešaná s jemnými okruhliakmi. Nájdete tu množstvo obchodov s luxusným tovarom, reštaurácií, barov, kultúrnych podujatí. Transfer z letiska v Antalyi trvá približne 15 minút.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri