Hodnotenie klientov:  9.5
* * * * *
Letecky

Elegance International

Turecko - Marmaris
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Výborne situovaný hotel sa nachádza priamo pred hotelovou plážou “Hana Beach“ s priezračnou vodou Egejského mora. Svojim klientom ponúka harmonickú vyváženosť tradičnej tureckej pohostinnosti a zároveň spĺňa všetky očakávania od moderného komplexu. Ponúka pláž v kombinácii so štýlovým dreveným mólom, bazén pri pláži ale aj oddychový bazén pre dospelých klientov, ktorí túžia po pokojnej dovolenke.
Poloha:
hotel od pláže delí len pešia promenáda (do centra Marmarisu asi 3 kilometre). Súčasťou promenády je aj asi 7 km dlhý cyklistický chodník, ktorý spája Marmaris so strediskom İçmeler. Od letiska Dalaman je hotel vzdialený približne 95 km.
Hotel:
komplex je zariadený v butikovom štýle. Klientom sú k dispozícii  3 reštaurácie (z toho jedna à la carte priamo na pláži počas večerných hodín, za poplatok), lobby, 5 barov, 2 vonkajšie bazény, bazén pre deti, detské ihrisko, detský klub (4 - 12 rokov), animácie, živá hudba na klavíri, wellness a fitnescentrum, jacuzzi, turecké kúpele, biliard, stolný tenis, stolný futbal, vodné pólo, šípky. Wi-Fi v celom areáli hotela zdarma. Za poplatok sú k dispozícii masáže, lekár, kadernícky salón, videohry, opatrovanie detí, požičovňa áut, drogéria, vodné lyže, wakeboard, banán, jet ski, parasailing a motorové loďky. Stredisko ďalej ponúka rôzne športy ako raftovanie, surfovanie, potápanie, či horský bicykel.
Izby:
klimatizované dvojlôžkové izby sú zariadené v butikovom štýle s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek s vlastným sociálnym zariadením (vaňa, sušič na vlasy, WC), balkónom, SAT TV, telefónom, minibarom (denne dopĺňaná balená voda). Trezor a Wi-Fi sú na izbách zdarma.
Stravovanie:
all inclusive – raňajky, obedy, poobedný snack pri bazéne (12:00 - 16:00), kávové prestávky (17:00 - 18:00), večere, predpolnočná polievka (23:00 - 23:30). Domáce alkoholické a nealkoholické nápoje od 9:00 - 24:00 zdarma.
Pláž:
piesočnatá pláž pri vstupe s kamienkami. Pozvoľný vstup do mora v kombinácii s nádherným dreveným mólom pre maximálne pohodlie ponúka slnečníky, ležadlá a plážové osušky zdarma. Súčasťou je aj plážový bar (oddelený od pláže promenádou) so službami all inclusive. Vodné športy za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Efez – celodenný výlet so zastávkou v Selçuku. Návštevníci si prezrú dom Panny Márie na hore Koressos. Efez bol domovom jedného zo siedmich divov sveta – Artemidinho chrámu a patrí medzi najvýznamnejšie archeologické miesta na svete. Súčasťou komplexu je známa Celziova knižnica, Veľké divadlo, Hadriánov chrám.   
Pamukkale  – celodenný výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Návšteva pozostatkov antického Hierapolisu a v prípade záujmu možnosť vykúpať sa v Kleopatrinom kúpeli – termálna liečivá voda v troskách Hierapolisu. Obed je zahrnutý v cene výletu. 

Rodos – celodenný výlet. Plavba loďou z Marmarisu na grécky ostrov Rodos trvá hodinu. Počas výletu návšteva najznámejších pamätihodností ostrova.

Dalyan loďou alebo autobusom – celodenný výlet, obed v cene. Plavba člnom po rieke Dalyan zahrňuje návštevu bahenných kúpeľov a eko-pláže Iztuzu (Turtle Beach) – pláž, kde ohrozený druh korytnačky kareta kladie svoje vajíčka. Plavba z Marmarisu do Dalyanu trvá cca 2 hodiny 15 min. (počas plavby prestávka na kúpanie v mori). Autokarový transfer z Marmarisu do Dalyanu trvá cca 1 hod. 15 min.

Aquapark – úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistých vodách Egejského mora. Počas plavby je podávaný obed.


Informácie o krajine a stredisku:

TURECKO: hlavné mesto: Ankara počet obyvateľov: 66,5 mil. rozloha: 814.500 km2 časový posun: + 1 hod. doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye, cca 2 hod. 30 min. do Izmiru mena: turecká líra úradný jazyk: turecký. Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné,  Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

MARMARIS: Stredisko Marmaris leží v údolí borovicových lesov, na brehu Egejského mora s priezračne čistou vodou a množstvom malebných lodičiek a jácht. Toto čarovné miesto je plné scénických pohľadov, histórie, autentického jedla a barov, ku ktorým sa jednoducho dostanete palmovou promenádou, alebo rušnou obchodnou uličkou, tiahnucimi sa pozdĺž celého strediska. Transfer z letiska v Dalamane trvá približne 1 hod. 30 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8416320000, 28.2525980000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Video
Video
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri