Hodnotenie klientov:  9.6
* * * *
Letecky

Tropical Beach Hotel

Turecko - Marmaris
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Menší hotelový rezort s veľmi príjemnou atmosférou dostal svoje meno podľa okolitej krásnej zelenej prírody a pláže s krištáľovo čistým morom, pripomínajúcimi tropickú oázu. Pre klientov, ktorí radi objavujú nové miesta a chcú spoznať Turecko trochu inými očami, ponúka nezabudnuteľnú dovolenku.
Poloha:
hotel sa nachádza v letovisku Marmaris, len 4 km od centra mesta a rovnako 4 km do ďalšieho letoviska İçmeler. Situovaný je priamo pri pláži, ktorú delí od hotela len pešia promenáda s cyklotrasou, ktorá je dlhá asi 7 km a spája obe strediská. Od letiska Dalaman je hotel vzdialený približne 95 km.
Hotel:
hotelový komplex ponúka 24-hodinovú recepciu, 2 výťahy, internetový kútik, TV miestnosť, reštauráciu s vnútorným aj vonkajším sedením, bazén pre dospelých s časťou aj pre deti, vnútorný a vonkajší bar pri bazéne s možnosťou vziať si nápoj so sebou na pláž, fitnescentrum, sauna, stolný tenis zdarma, turecké kúpele a masáže za poplatok, Wi-Fi pripojenie v celom areáli zdarma. Hotel má privátne parkovanie. Konferenčná miestnosť a služby práčovne za poplatok.
Izby:
štandardné dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky, všetky zariadené v modernom štýle s výhľadom na more. Každá izba má vlastné sociálne zariadenie (sprcha, WC, sušič na vlasy), minibar (denne dopĺňaný vodou), klimatizáciu, telefón, SAT TV, Wi-Fi pripojenie zdarma. Trezor za poplatok.
Stravovanie:
all inclusive - raňajky, obedy, večere podávané formou bufetových stolov. Poobedňajší snack od 14:30 do 16:30, káva, čaj a sušienky od 16:30 do 18:30. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje v čase od 10:30 do 23:00 zdarma.
Pláž:
kamienkovo-piesočnatá pláž s krásnou panorámou borovicových lesov v pozadí disponuje slnečníkmi a ležadlami (v cene). Plážové osušky sú zdarma (vyžaduje sa depozit), vymeniteľné trikrát za týždeň. Možnosť robiť vodné športy (parasailing, jet ski, vodný bicykel, ringo), asi 150 metrov od hotela za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
all inclusive
Fakultatívne výlety:

Efez – celodenný výlet so zastávkou v Selçuku. Návštevníci si prezrú dom Panny Márie na hore Koressos. Efez bol domovom jedného zo siedmich divov sveta – Artemidinho chrámu a patrí medzi najvýznamnejšie archeologické miesta na svete. Súčasťou komplexu je známa Celziova knižnica, Veľké divadlo, Hadriánov chrám.   
Pamukkale  – celodenný výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Návšteva pozostatkov antického Hierapolisu a v prípade záujmu možnosť vykúpať sa v Kleopatrinom kúpeli – termálna liečivá voda v troskách Hierapolisu. Obed je zahrnutý v cene výletu. 

Rodos – celodenný výlet. Plavba loďou z Marmarisu na grécky ostrov Rodos trvá hodinu. Počas výletu návšteva najznámejších pamätihodností ostrova.

Dalyan loďou alebo autobusom – celodenný výlet, obed v cene. Plavba člnom po rieke Dalyan zahrňuje návštevu bahenných kúpeľov a eko-pláže Iztuzu (Turtle Beach) – pláž, kde ohrozený druh korytnačky kareta kladie svoje vajíčka. Plavba z Marmarisu do Dalyanu trvá cca 2 hodiny 15 min. (počas plavby prestávka na kúpanie v mori). Autokarový transfer z Marmarisu do Dalyanu trvá cca 1 hod. 15 min.

Aquapark – úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistých vodách Egejského mora. Počas plavby je podávaný obed.

Informácie o krajine a stredisku:

TURECKO: hlavné mesto: Ankara počet obyvateľov: 66,5 mil. rozloha: 814.500 km2 časový posun: + 1 hod. doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye, cca 2 hod. 30 min. do Izmiru mena: turecká líra úradný jazyk: turecký. Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné,  Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

MARMARIS: Stredisko Marmaris leží v údolí borovicových lesov, na brehu Egejského mora s priezračne čistou vodou a množstvom malebných lodičiek a jácht. Toto čarovné miesto je plné scénických pohľadov, histórie, autentického jedla a barov, ku ktorým sa jednoducho dostanete palmovou promenádou, alebo rušnou obchodnou uličkou, tiahnucimi sa pozdĺž celého strediska.  Transfer z letiska v Dalamane trvá približne 1 hod. 30 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8318305748, 28.2434110086)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri