Hodnotenie klientov:  8.8
* * * * * +
Letecky

Mukarnas

Turecko - Okurcalar - OKURCALAR

V prípade záujmu nás kontaktujte na turancar@turancar.sk
Podobná ponuka TU
Hotel dominantný svojou architektúrou sa nachádza 30 km od Alanye a 90 km od letiska v Antalyi, v stredisku Okurcalar. Poskytuje pohodlie a služby vysokého štandardu. Uspokojí náročnejších klientov, výborný aj pre rodiny s deťmi a mladých dovolenkárov. Oficiálna kategória hotela je 5*.
Poloha:
hotel je postavený priamo na pláži s krásnou udržiavanou záhradou, s množstvom atrakcií pre deti i dospelých, nákupné možnosti sú vzdialené asi 800 m a letisko v Antalyi cca 90 km.
Hotel:
v hoteli sa nachádza veľká vstupná hala s recepciou, lobby bar, hlavná reštaurácia s terasou, štyri a la carte reštaurácie (ázijská, talianska, turecká, rybia) za poplatok, bar s rýchlym občerstvením, Game Café bar, bar pri bazéne, plážový bar, vitamínový bar, bowlingová kaviareň, nočný klub, veľký bazén, bazén so šmykľavkami, samostatný menší bazén, vnútorný bazén, turecké kúpele, sauna, masáže, jacuzzi, fitnescentrum, kaderníctvo, stolný tenis, squash, tenis, biliard, internetová kaviareň, hotelové nákupné centrum, lekárska služba, hracie automaty, minikino, volejbal, plážový volejbal, škola potápania, amfiteáter, bohaté animačné programy, miniklub, detské ihrisko, detský kolotoč. Wi-Fi pripojenie v lobby zdarma.
Izby:
klimatizované, moderne vybavené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej alebo dvoch prísteliek (pre max. 3 dospelé osoby a 1 dieťa), na vyžiadanie rodinné izby s 2 oddelenými miestnosťami (max. 4 dospelé osoby a 1 dieťa). Všetky izby majú balkón, SAT TV, trezor, a minibar zdarma, telefón s priamou linkou, vlastné sociálne zariadenie (vaňa, WC a sušič na vlasy). Wi-Fi pripojenie na izbách zdarma.
Stravovanie:
formou ultra all inclusive - raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskoré občerstvenie formou bohatých bufetových stolov, bufet pre deti, vegetariánsky a diétny bufet, počas dňa občerstvenie vo všetkých hotelových baroch, miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, voda, slané a sladké pečivo, ovocie, zmrzlina, turecké placky gözleme. Game Café bar poskytuje služby ultra all inclusive 24 hodín denne.
Pláž:
široká kamienkovo-piesočnatá pláž so slnečníkmi, ležadlami a plážovými osuškami zdarma. Bohatá ponuka plážových a vodných športov. Konzumácia nealkoholických nápojov v plážovom bare je v rámci ultra all inclusive programu.
Doprava:

letecká

Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya – prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side – nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet – plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje.

Side, Aspendos – návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale – výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov. Kusadasi – výlet do centra mesta za nákupmi a zábavou. 

Aquapark – úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium – obľúbené predstavenie s delfínmi.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod. doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye, cca 2 hod. 30 min. do Izmiru

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký


TURECKO

Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.


OKURCALAR

Menšie letovisko Okurcalar sa nachádza 35 km východne od známeho historického Side a 30 km západne od Alanye. Pre letovisko sú typické pekne upravené pláže, čisté more a kvalitné hotelové komplexy. Okurcalar je vhodný najmä pre klientov, ktorí preferujú dovolenku prevažne v hotelovom areáli. Z letoviska sa pohodlne dopravíte do Alanye i Side autobusom, dolmusom i taxíkom. Transfer z letiska v Antalyi do Okurcalaru trvá približne 1 hod. 45 min.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.6580050000, 31.6597000000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri
Mercedes 1 percento