Hodnotenie klientov:  9.8
* * * * *
Letecky

Side Royal Luxury

Turecko - Side - Evrenseki
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU
Novovybudovaný hotel v susedstve sesterského hotela Side Royal Palace 5*. Svoje brány otvorí prvým hosťom v lete 2019. Leží v obľúbenom stredisku Evrenseki. Hotel odporúčame náročnejším klientom všetkých vekových kategórii. Pri prezentácii tohto hotela sú použité počítačové vizualizácie podľa architektonickej predlohy.
Poloha:
približne 260 m od vlastnej pláže, na ktorú sa dostanete krátkou prechádzkou alebo hotelovým mikrobusom, ktorý premáva každých 15 minút. Od historického centra Side je vzdialený 7 km, mesta Manavgat asi 10 km. Medzinárodné letisko v Antalyi je vzdialené približne 60 km.
Hotel:
vstupná hala s recepciou, hlavná reštaurácia, dve a la carte reštaurácie, cukráreň, bar v lobby, na pláži a pri bazéne, dva vonkajšie bazény s ležadlami a slnečníkmi zdarma, dva detské bazény, jeden vnútorný bazén, tobogany, miniklub, fitnescentrum, turecký kúpeľ, sauna, masáže za poplatok, konferenčná miestnosť, TV miestnosť, diskotéka. Lekárska služba, kaderníctvo a čistiareň za poplatok. Hotel organizuje denné a večerné animácie pre deti a dospelých. Wi-Fi v celom areáli a na pláži zdarma. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza bazár s rozličným tovarom. Všetky zariadenia okrem hlavnej reštaurácie sú zdieľané v sesterskom hoteli Side Royal Palace 5*.
Izby:
dizajnovo zariadené dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky majú vlastnú kúpeľňu, WC, sušič na vlasy, klimatizáciu, telefón, SAT TV, súprava na prípravu kávy a čaju, minibar (denne dopĺňaný o vodu, nealkoholické nápoje a pivo zdarma), trezor a balkón. Rodinné izby a izby s priamym vstupom do bazéna sú na vyžiadanie.
Stravovanie:
formou ultra all inclusive – raňajky, neskoré raňajky, obedy a večere formou bufetu, polnočné občerstvenie, občerstvenie počas dňa – ovocie, dezerty, zmrzlina, káva, čaj, turecké placky. Rôzne tematické večery a kuchárske show. Miestne alkoholické a nealkoholické nápoje, vybraný importovaný alkohol v rámci ultra all inclusive 24 hodín zdarma.
Pláž:
súkromná pláž s pozvoľným vstupom do mora. Ponuka nápojov a občerstvenia v plážovom bare v rámci ultra all inclusive v cene. Slnečníky, ležadlá a plážové osušky v cene. Na pláži bohatá ponuka vodných športov za poplatok (jazda na banáne, vodný skúter, parasailing).
Doprava:
letecká
Typ stravy:
ultra all inclusive
Fakultatívne výlety:

Alanya - prehliadka historických pamätihodností mesta.

Side - nezabudnuteľná prechádzka uličkami starého mesta s ruinami byzantských kostolov, rímskych kúpeľov a Apollónovho chrámu. Úchvatný pohľad na mesto z amfiteátra z 2. st.

Lodný výlet - plavba pozdĺž pobrežia, kúpanie v krištáľovo čistom mori i návšteva jaskyne. Počas plavby obed a nápoje. 

Side, Aspendos - návšteva antického mesta Side s krásnymi pamiatkami. V Aspendose navštívite jedno z najzachovalejších antických divadiel. Na záver Vás čaká oddych v národnom parku pri vodopáde Kursunlu.

Pamukkale - dvojdňový výlet za jedným z prírodných divov sveta. Pamukkale sú biele travertínové jazierka s termálnou vodou s liečivými účinkami. Navštívite tiež ruiny antického Hierapolisu, amfiteáter, mešitu a továreň na výrobu kobercov – uvidíte výrobu hodvábu a ručné tkanie kobercov.

Aquapark - úžasná spleť šmykľaviek, vodných atrakcií a bazénov.

Delfinárium - obľúbené predstavenie s delfínmi.

Ďalšie možnosti výletov: shopping tour, jeep safari alebo nočné safari, výlet pirátskou loďou, Green Canyon - plavba na katamarane, plavba loďou po rieke Manavgat, Istanbul letecky, Kappadokia letecky.

Informácie o krajine a stredisku:

hlavné mesto: Ankara

počet obyvateľov: 66,5 mil.

rozloha: 814.500 km2

časový posun: + 1 hod.

doba letu: cca 2 hod. 40 min. do Antalye

mena: turecká líra

úradný jazyk: turecký

TURECKO
Turecko sa rozprestiera na dvoch kontinentoch – Európe (3% rozlohy) a Ázii (97% rozlohy), ktoré sú od seba oddelené Bosporskou a Dardanelskou úžinou. Je to rozľahlá krajina, ktorú obmýva Stredozemné, Egejské, Čierne a Marmarské more. Turci sú veľmi priateľskí, milí, spontánni ľudia a samozrejme výborní obchodníci. Najväčším mestom je Istanbul (cca 11 mil. obyvateľov) – rušné pulzujúce veľkomesto s krásnymi pamätihodnosťami, nezabudnuteľným bazárom i modernou architektúrou a infraštruktúrou. Turecko je nádherná krajina s bohatou históriou a kultúrou. Kuchyňa je mimoriadne rozmanitá a chutná, Turci sú v príprave jedla skutoční špecialisti. Známy je tiež lahodný čaj, silná káva i anízová pálenka raki. Ak navštívite Turecko, objavíte prekrásnu krajinu, do ktorej sa vždy radi vrátite. Letecké zájazdy sú realizované s odletmi z Bratislavy, Košíc, Sliaču a Popradu na letisko v Antalyi (let trvá približne 2 hod. 40 min.), alebo z Bratislavy do Izmiru (let trvá približne 2 hod. 30 min.) pri zájazdoch na Egejskú riviéru.

SIDE
Side patrí medzi najvyhľadávanejšie turecké letoviská. Leží na brehoch Stredozemného mora cca 65 km východne od Antalye. Milovníci histórie tu môžu obdivovať Apollónov chrám, amfiteáter z 2. storočia, bývalé rímske kúpele a ďalšie pamiatky. Stredisko je známe upravenými piesočnatými plážami s pozvoľným vstupom do mora a modernými hotelmi s kvalitnými službami. Strediská patriace do oblasti Side: Gündogdu, Evrenseki, Kumköy, Titreyengöl, Kizilagac, Kizilot. Transfer z letiska v Antalyi do Side trvá približne 1 hod. 15 minút.

Podobná ponuka TU
Zobraziť na mape (36.8087290000, 31.3479480000)
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri