Hodnotenie klientov:  9.6
Letecky

Sunshine Garden

Thajsko - Bangkok /Pattaya
Resort sa skladá z nízkopodlažných budov, ktoré sú zasadené v krásnej upravenej tropickej záhrdy. Vybrať si môžete zo 133 vkusne zariadených izieb, apartmánov či bungalovov, z ktorých sa budete môcť potešiť do záhrady či na bazén. Centrum letoviska Pattaya je vzdialené približne 5 minút chôdze od hotela a klientom tak poskytuje veľa možností zábavy, stravovania v miestnych reštauráciách či nákupov v niektorých z obchodov.
Vybavenie:
Reštaurácia s thajskou a medzinárodnou kuchyňou, bar u bazéna s bohatým výberom osviežujúcich nápojov, izbový servis, konferenčná miestnosť, čistiareň, salón krásy, pripojenie k internetu za poplatok, zmenáreň, krajčírstvo.
Ubytovanie:
V základnej ponuke sú izby superior, za príplatok je na vyžiadanie možný bungalov v záhrade alebo izba s väčšou rozlohou Deluxe. Pre rodinu s 2 dvermi je ideálna suita, kde je k dispozícii spálňa a obývacia izba s rozkladacou pohovkou. Nastaviteľná klimatizácia, kúpelňa s WC a vaňou či sprchovým kútom, TV so satelitnými programami, trezor, telefón, minibar, fén, balkon.
Stravovanie:
Raňajky, možnosť stravovania a la carte v hotelovej reštaurácii.
Pláž:
Piesočnatá pláž je od hotela vzdialená približne 400 metrov, ležadlá a slnečníky na pláži sú za poplatok.
Doprava:
letecká
Typ stravy:
raňajky
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri