Hodnotenie klientov:  10
Letecky

Ázijské dobrodružstvo ä plavba so sprievodcom

So sprievodcom - Ázia
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 1x v hoteli, 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 1x raňajky, 7x plná penzia


Singapur - Koh Samui - Bangkok - Koh Rong - Singapur


Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Fortuna, vybavených klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou a sušičom na vlasy.


typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM


kategórie kajút

KLASIK - cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod

PREMIUM - lepšia alokácia kajuty, vyššie poschodia, výhľad bez prekážok


Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Na výber niekoľko typov a kategórií kajút (podľa aktuálnej dostupnosti). Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, zábavné simulátory a nápojové balíčky za poplatok.

Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). Nápojové balíčky za príplatok.
Doprava:
letecká, lodná
Program zájazdu:

27.1. - odlet Viedeň, prílet do Singapuru, ubytovanie v hoteli, nocľah

28.1. - nalodenie v Singapure

29.1. - plavba

30.1. - Koh Samui, Thajsko (7:00-18:00)

31.1. - Bangkok, Thajsko (7:00)

1.2. - Bangkok, Thajsko (18:00)

2.2. - Koh Rong, Kambodža (9:00-18:00)

3.2. - plavba

4.2. - Singapur, vylodenie, odlet do Viedne.


Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Slovensky hovoriaci sprievodca počas plavby.

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, 1 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Singapur - Viedeň, transfer na letisko Viedeň a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.
V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,50 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,20 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prístelka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty).

Cena zájazdu je kalkulovaná s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri