Hodnotenie klientov:  9,1
Individuálne

Grécke ostrovy - plavba so sprievodcom

VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 7x v lodnej kajuta

Stravovanie: 7x plná penzia

 

Benátky - Kefalónia - Mykonos - Santorini - Katakolon - Bari

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Luminosa, vybavených klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou a sušičom na vlasy. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Na výber niekoľko typov a kategórií kajút (podľa aktuálnej dostupnosti). Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.


typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM


kategórie kajút

KLASIK- cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod

PREMIUM - lepšia alokácia kajuty, vyššie poschodia, výhľad bez prekážok

Stravovanie:
Stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, zábavné simulátory a nápojové balíčky za poplatok.
Doprava:
lodná
Program zájazdu:

1. deň – nalodenie na výletnú loď Costa Luminosa v prístave v Benátkach (18:00).

2. deň – plavba Jadranským morom až do vôd Iónskeho mora, oddych a relax na palube lode.

3. deň – zakotvenie pri brehoch gréckeho ostrova Kefalónia v hlavnom meste Argostoli (07:00 – 14:00). Odporúčaný fakultatívny výlet – návšteva ukrytého jazera (jaskyne) Melissani s plavbou, pokračovanie do tradičnej rybárskej dedinky Agia Efimia a zakončenie výletu na jednej z najkrajších pláži nielen ostrova a Grécka, ale aj sveta – Myrtos (50 EUR).

4. deň – priplávanie k Santorini, jednému z najčarovnejších ostrovov Grécka (09:00 – 20:30). Odporúčaný fakultatívny výlet – to najlepšie z ostrova Santorini, nevynímajúc mestečká Oia a Fira, ochutnávku vína a obed s miestnymi špecialitami (100 EUR). 5. deň – vylodenie na ostrove pelikánov, veterných mlynov a kostolov, Mykonose (07:00 – 17:00). Odporúčané fakultatívne výlety – okruh ostrovom a jeho najkrajšie zákutia, prechádzka hlavným mestom Mykonos, Malé Benátky a ďalšie výnimočné miesta (65 EUR) alebo deň relaxu na niektorej z pláží (od 25 EUR).

6. deň – priplávanie do prístavu v mestečku Katakolon v zálive Agios Andreas (09:00 – 14:00), len 20 km od starobylej Olympie. Odporúčaný fakultatívny výlet – antická a moderná Olympia, to najlepšie z kolísky olympijských hier (55 EUR).

7. deň – popoludnie strávené na talianskom pobreží, v hlavnom meste regiónu Apúlia, Bari (08:00 – 13:30). Odporúčaný fakultatívny výlet – pešia prehliadka starého mesta spojená s panoramatickou jazdou vláčikom (30 EUR).

8. deň – v ranných hodinách vylodenie v Benátkach (08:00).


 

Fakultatívne výlety sú len odporúčanou položkou zo strany lodnej spoločnosti. Sprievodca CK Turancar vo väčšine navštívených miest odsprevádza samostatne. V prípade potreby si klienti na palube zakupujú len dopravu do navštíveného miesta/mesta.

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, sprievodca CK počas plavby.

V cene nie je zahrnuté:
doprava a transfer do prístavu, na požiadanie zabezpečí CK Turancar. Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí) 16,99 EUR/os./deň, Brindiamo (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa) 24,99 EUR/os./deň, Piu Gusto (miešané nápoje + Brindiamo) 28,99 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena podľa typu kajuty). Upozornenie: Z cien uvedených v tabuľke je možné poskytnúť maximálne 5% zľavu.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri