Hodnotenie klientov:  9,3
Letecky

Okruh Stredomorím

VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia

 

Janov - Marseille - Tarragona - Malorka - Ibiza - Olbia - Janov

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Fortuna, vybavených klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou a sušičom na vlasy. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Na výber niekoľko typov a kategórií kajút (podľa aktuálnej dostupnosti).


typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM


kategórie kajút

BASIC - cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod

COMFORT CLASIC - možnosť výberu kajuty, vrátane nápojového balíčka Pranzo Cena

COMFORT PREMIUM - možnosť výberu kajuty, sedenia pri večeri, vrátane nápojového balíčka Brindiamo (cena na vyžiadanie)

Stravovanie:
Stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, zábavné simulátory a nápojové balíčky za poplatok.
Doprava:
letecká, lodná
Program zájazdu:

1. deň – odlet do Janova, nalodenie na výletnú loď Costa Fortuna (18:00).

2. deň – zakotvenie na azúrovom pobreží v meste Marseilles (08:00 – 17:00) s typickou prímorskou atmosférou. Odporúčané fakultatívne výlety – prehliadka mesta Marseilles (30 EUR) alebo niektorého z neďalekých miest – mesto fontán Aix-en-Provence (44 EUR), pápežský Avignon (55 EUR), rybárske mestečko Cassis (85 EUR), Arles alebo Saint-Rémy, mestá, ktoré inšpirovali aj maliara Vincenta van Gogha (75 EUR).

3. deň – priplávanie do prístavu v španielskej Tarragone (08:00 – 20:00) s bohatou históriou. Odporúčané výlety – návšteva niektorého zo zábavných parkov (od 65 EUR), oddych na malebných plážach v okolí (od 25 EUR) alebo prehliadka rímskych pamätihodností mesta (55 EUR).

4. deň – vylodenie v prístave na ostrove Malorka (08:00). Odporúčané fakultatívne výlety – prehliadka očarujúceho mesta Palma de Mallorca s Katedrálou slnka, malá ukážka španielskej gastronómie - tapas a sangria (30 EUR) alebo výlet historickým vlakom do mestečka Sollér obkoleseného citrusovými sadmi (70 EUR).

5. deň – vyplávanie (01:00), zakotvenie pri ďalšom z Baleárskych ostrovov, Ibize (07:00). Odporúčané fakultatívne výlety – okruh ostrovom s množstvom borovicových lesov, pláží a zátok (40 EUR) alebo prehliadka starého mesta zahrnujúca citadelu Dalt Vila, zapísanú v UNESCO (25 EUR).

6. deň – v ranných hodinách vyplávanie z prístavu na Ibize (7:00). Deň strávený plavbou a relaxom na palube lode.

7. deň – zakotvenie v prístave na Sardínii (09:00 – 18:00), druhom najväčšom ostrove Stredomoria. Odporúčaný fakultatívny výlet - najkrajšie miesta Smaragdového pobrežia, kde dokonalé pláže bielym pieskom a krištáľovou vodou pripomínajú Karibik (45 EUR).

8. deň – v ranných hodinách vylodenie v Janove (9:00), odlet.


Fakultatívne výlety sú len odporúčanou položkou zo strany lodnej spoločnosti. V prípade potreby si klienti na palube zakupujú len dopravu do navštíveného miesta/mesta.

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Janov - Viedeň, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko.

V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo PLUS 3,50 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí) 16,99 EUR/os./deň, Brindiamo (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa) 24,99 EUR/os./deň, Piu Gusto (miešané nápoje + Brindiamo) 28,99 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prísteľka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty).

Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri