Hodnotenie klientov:  10
Letecky

Ázijské dobrodružstvo so sprievodcom

So sprievodcom - Ázia
Doprava:
Uvedené ceny na stránke sú po aktuálnej zľave.
V cene je zahrnuté

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, 1 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Singapur - Viedeň, transfer na letisko Viedeň a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.

V cene nie je zahrnuté

Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,30 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,00 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prísteľka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty).

Cena zájazdu je kalkulovaná s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri