Hodnotenie klientov:  9.8
Letecky

Karibské ostrovy so sprievodcom

So sprievodcom - Karibik
Doprava:
Uvedené ceny na stránke sú po aktuálnej zľave.
V cene je zahrnuté
10x ubytovanie v kajute s plnou penziou, 1 x ubytovanie v hoteli s raňajkami, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Miami - Viedeň, transfer na letisko Viedeň a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.
V cene nie je zahrnuté

Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 3,30 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 4,00 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prísteľka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty).

Cena zájazdu je kalkulovaná s cenami leteniek v optimálnej knihovacej triede. V prípade drahších leteniek bude táto cena zohľadnená v aktuálnej cenovej ponuke.

Upozornenie: do USA je potrebný biometrický pas s platnou cestnou autorizáciou ESTA, na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 25 EUR. Ostatné krajiny víza nevyžadujú. Pas musí byť platný minimálne 180 dní po návrate.

Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri