Hodnotenie klientov:  9.6
Letecky

Z Panamy po Strednej Amerike na lodi Pullmantur Monarch

Stredná Amerika

Panama - Kolumbia - Kostarika - Jamajka - Kajmanské ostrovy

Pullmantur Cruises - Pullmantur Monarch****

Počet nocí: 12
Stravovanie:
all inclusive
Doprava:
letecky
Program zájazdu:
1. Stretnutie so sprievodcom na letisku, odlet smer Panama, ubytovanie v hoteli RIU Plaza Panama 5* a voľný program.

2. Panama/Colon - odjazd smer prístav so zastávkou v Miraflores cca 2 hodiny. V popoludňajších hodinách spoločné nalodenie.

3. Kolumbia/Cartagena - Cartagena bola kedysi jedným z najdôležitejších prístavov španielskej koloniálnej ríše, dnes láka tisícky turistov na svoju krásu, vďaka ktorému patrí medzi najfotogenickejšie miesta Južnej Ameriky. Jej opevnené jadro s niekoľkými mohutnými pevnosťami je skvelou ukážkou španielskej vojenskej architektúry a prechádzka kľukatými uličkami starého mesta s množstvom kostolov, kláštorov, palácov a malebných zákutí nenechá nikoho na pochybách, prečo práve Cartagena bola v r. 1994 zapísaná na zoznam svetového dedičstva UNESCO.

4. Relaxačný deň na mori, bohatý program v réžii Pullmantur, plavba smer Jamajka.

5. Jamajka / Montego Bay - Stotisícové Montego Bay je jedným z najdôležitejších miest Jamajky a klasickou turistickou destináciou plnou bezclových obchodov, hotelov a barov. Letovisko situované v severo-západnej časti ostrova ponúka krásne pláže, malebné zátoky i typickú jamajskú atmosféru spojenú s reggae. Z mesta sú ľahko dostupné aj najväčšie zaujímavosti ostrova - vodopády Dunn.

6. Kajmanské ostrovy / Grand Cayman - je najväčším z Kajmanských ostrovov. Preslávil sa ako daňový raj aj ako vynikajúci potápačská a prázdninová destinácia, predovšetkým vďaka vyhlásenej pláži Seven mile beach ponúka kvalitné zázemie a takmer 9 km dlhý pás bieleho piesku zvažujúceho sa do plytkých vôd zálivu West Bay. Hlavným mestom Kajmanských ostrovov je George Town, významné obchodné centrum, ktorého ulice sú ideálnym miestom pre nakupovanie a obľúbenou zastávkou výletných lodí.

7. Relaxačný deň na mori, bohatý program v réžii Pullmantur, plavba smer Kostarika.

8. Kostarika/Puerto Limon - popis čoskoro doplníme.

9. V ranných hodinách spoločné vylodenie a transfer na hotel Royal Decameron Golf Beach Viollas 4* a voľný program.

10. Panama/Colon - pobyt v Royal Decameron Golf Beach Villas 4* all inclusive a voľný program na pláži.

11. Panama/Colon - pobyt v Royal Decameron Golf Beach Villas 4* all inclusive a voľný program na pláži.

12. V ranných hodinách transfer do centra Panamy, voľný čas (4 hod). V popoludňajších hodinách transfer na letisko a odlet smer ČR/SVK.

13. Vo večerných hodinách prílet do ČR/na Slovensko.
Typ stravy:
all inclusive
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri