Hodnotenie klientov:  8
Letecky

Nórske fjordy - plavba so sprievodcom

VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia

 

Warnemunde - Kodaň - Hellesylt - Geiranger - Stavanger - Goteborg


Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Favolosa, vybavených klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou a sušičom na vlasy. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Na výber niekoľko typov a kategórií kajút (podľa aktuálnej dostupnosti). Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.


typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM


kategórie kajút

KLASIK- cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod

PREMIUM - lepšia alokácia kajuty, vyššie poschodia, výhľad bez prekážokStravovanie:
Stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, zábavné simulátory a nápojové balíčky za poplatok. 
Doprava:
letecká, lodná
Program zájazdu:

1. deň – odlet do Rostocku, nalodenie na výletnú loď Costa Favolosa vo Warnemünde (19:00).

2. deň – deň strávený v Kodani (08:30 – 17:30). Odporúčaný fakultatívny výlet – prehliadka Kodane (40 EUR). Najznámejšie symboly mesta – Malá morská víla, kráľovský palác Amalienborg, Mramorový kostol a ďalšie pamätihodnosti. Zakončenie výletom na lodi, ktorý Kodaň predstaví z inej perspektívy.

3. deň – plavba Severným morom, relax na palube lode.

4. deň – plavba k fjordu Geiranger (08:00 – 18:00), zapísanému na zozname UNESCO, patriacemu medzi najkrajšie miesta Nórska. Odporúčaný fakultatívny výlet - panoramatická jazda z Hellesyltu do Geirangeru (135 EUR). Počas celodenného výletu, s obedom v cene, možnosť uvidieť Hellesyltský vodopád, rieky Stryn a Hjelle, dedinky a osady zasadené do dokonalej nedotknutej prírody. Vyplávanie vo večerných hodinách.

5. deň – deň strávený v meste Alesund (07:00 – 16:00), ktoré je dnes významným obchodným centrom a prístavom, ale hlavne unikátnym secesným mestom rozkladajúcim sa na troch ostrovoch. Odporúčaný fakultatívny výlet – prehliadka centra mesta s výstupom do parku Aksla s vyhliadkou (35 EUR).

6. deň – vylodenie v meste Stavanger (08:00 – 17:00), obklopenom najkrajšími nórskymi fjordami. Odporúčané fakultatívne výlety – plavba loďou k preslávenej Kazateľnici – Preikestolen (80 EUR), týčiacej sa 604 metrov nad Lysefjordom. Pre odvážnejších plavba motorovým člnom (130 EUR) až k hore Kjerag, kde balvan zakliesnený medzi dvomi masívmi vytvára prírodný most.

7. deň – priplávanie k švédskym brehom, vylodenie v Göteborgu (10:00 – 17:00). Individuálne voľno alebo možnosť fakultatívnych výletov. Odporúčaný fakultatívny výlet – panoramatická jazda mestom (30 EUR).

8. deň – vylodenie vo Warnemünde (08:00), odlet.

 

Fakultatívne výlety sú len odporúčanou položkou zo strany lodnej spoločnosti. Sprievodca CK Turancar vo väčšine navštívených miest odsprevádza samostatne. V prípade potreby si klienti na palube zakupujú len dopravu do navštíveného miesta/mesta.

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Rostock - Viedeň, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko. sprievodca CK počas plavby.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí) 16,99 EUR/os./deň), Brindiamo (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa) 24,99 EUR/os./deň, Piu Gusto (miešané nápoje + Brindiamo) 28,99 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prísteľka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty).
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri