Hodnotenie klientov:  10
Letecky

Severské metropoly - plavba so sprievodcom

VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia

 

Štokholm - Helsinki - Petrohrad - Talin

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Magica, vybavených klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou a sušičom na vlasy. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Na výber niekoľko typov a kategórií kajút (podľa aktuálnej dostupnosti). Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.


typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM


kategórie kajút

KLASIK- cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod

PREMIUM - lepšia alokácia kajuty, vyššie poschodia, výhľad bez prekážok

Stravovanie:
Stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, zábavné simulátory a nápojové balíčky za poplatok.
Doprava:

letecká s transferom na letisko v cene, lodná

Program zájazdu:

1. deň – nalodenie na luxusnú loď Costa Magica v Štokholme (medzi 14:00 – 20:00).

2. deň – vyplávanie (07:00), plavba Baltským morom až do Fínskeho zálivu, relax na palube.

3. deň – zakotvenie v hlavnom meste Fínska, Helsinkách (08:00 – 18:00). Odporúčaný fakultatívny výlet – prehliadka mesta zahrnujúca Senátne námestie, kostol Temppeliauko, vytesaný priamo do skaly, Sibeliov park a ďalšie (65 EUR).

4. deň – priplávanie do Petrohradu (07:00), skvostu Ruska na rieke Neva. Mesto sa rozkladá na 40 ostrovoch a je označované tiež ako Benátky severu. Počas dvoch dní možnosť navštíviť tie najkrajšie pamiatky – Ermitáž so Zimným palácom, Katedrálu sv. Izáka s pozlátenou kupolou, ale aj folklórne či baletné predstavenia (ceny od 60 EUR).

5. deň – druhý deň strávený v Petrohrade, ktorý ponúka mnoho ďalších unikátnych miest – letný palác Petra Veľkého - Petrodvorec s nádherným parkom s viac ako 170 fontánami, Katarínsky palác s prekrásnou jantárovou komnatou, Chrám Spasiteľa krvi. Vyplávanie (18:00). Upozornenie: do Ruskej federácie je potrebný cestovný pas s platným vízom - na požiadanie vybaví CK Turancar za poplatok 95 EUR. V prípade zakúpenia fakultatívneho výletu víza zabezpečuje lodná spoločnosť a sú zahrnuté v cene výletu.

6. deň – vylodenie v hlavnom meste Estónska, Talline (09:00-17:00), kde starobylé uličky, pamiatky a miestni umelci vytvárajú nezameniteľnú atmosféru. Odporúčaný fakultatívny výlet – prehliadka Horného mesta, najznámejšie kostoly a katedrály ale aj lekáreň z roku 1422 (50 EUR).

7. deň – priplávanie späť do Štokholmu (09:00), jedného z najkrajších hlavných miest Európy. Odporúčaný fakultatívny výlet – panoramatická prehliadka mestom zakončená jedinečnou vyhliadkou Skyview umiestnenou na štadióne Ericsson Globe (60 EUR). 8. deň – odlet zo Štokholmu.


Fakultatívne výlety sú len odporúčanou položkou zo strany lodnej spoločnosti. Sprievodca CK Turancar vo väčšine navštívených miest odsprevádza samostatne. V prípade potreby si klienti na palube zakupujú len dopravu do navštíveného miesta/mesta.

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:

7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Štokholm - Viedeň, transfer na letisko a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.

V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: servisné poplatky 170 EUR/os., prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,50 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí) 16,99 EUR/os./deň, Brindiamo (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa) 24,99 EUR/ os./deň, Piu Gusto (miešané nápoje + Brindiamo) 28,99 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena podľa typu kajuty). Upozornenie: Z cien uvedených v tabuľke je možné poskytnúť maximálne 5% zľavu.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri