Hodnotenie klientov:  9.6
Letecky

Stredomorie - plavba so sprievodcom

Ubytovanie: 7x v lodnej kajute

Stravovanie: 7x plná penzia


Savona - Marseille- Barcelona - Palma de Mallorca - Civitavecchia (Rím) - La Spezia (Toskánsko) - Savona


Slovensky hovoriaci sprievodca počas celej doby plavby.

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Smeralda (najnovšia loď vo flotile), vybavených klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou a sušičom na vlasy.


typy kajút

VNÚTORNÁ

VONKAJŠIA S OKNOM

VONKAJŠIA S BALKÓNOM


kategórie kajút

KLASIK- cenovo najdostupnejšia kajuta bez špeciálnych výhod

PREMIUM - lepšia alokácia kajuty, vyššie poschodia, výhľad bez prekážok


Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Na výber niekoľko typov a kategórií kajút (podľa aktuálnej dostupnosti). Možnosť využívať reštaurácie, bary, bazény, vírivky, športoviská a fitnescentrum. Služby wellness, kasíno, Wi-Fi, zábavné simulátory a nápojové balíčky za poplatok.

Stravovanie:
Počas pobytu na lodi stravovanie formou plnej penzie, popoludňajšie občerstvenie, polnočný bufet, nápoje (voda, džúsy z automatov, filtrovaná káva a čaj). Nápojové balíčky za príplatok.
Doprava:
letecká, lodná
Program zájazdu:

6.6. - odlet Viedeň, nalodenie.

7.6. - Marseille a francúzska riviéra (8:30-17:00)

8.6. - Barcelona (8:00-19:00)

9.6. - Palma de Mallorca (8:00-18:00)

10.6. - plavba

11.6. - Civitavecchia a Rím (8:00-19:00)

12.6. - La Spezia a perly Toskánska - Pisa, Florencia, Lucca, Cinque Terre (7:30-20:30)

13.6. - Savona, vylodenie, odlet do Viedne.


Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:
7x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky, letecká doprava Viedeň - Savona - Viedeň, transfer na letisko Viedeň a späť s nástupom v NR, TT alebo BA, servisné poplatky, transfer letisko - prístav - letisko, sprievodca CK počas plavby.
V cene nie je zahrnuté:

Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo poistenie PLUS 3,30 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí), Brindiamo (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa), Piu Gusto (miešané nápoje + Brindiamo). Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prísteľka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty).Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri