Hodnotenie klientov:  9.8
Individuálne

Miniplavba Benátky, Bari, Dubrovník

TALIANSKO - Jadranské more
VYPREDANÉ

TÁTO KAPACITA NIE JE ZATIAĽ K DISPOZÍCII

Podobná ponuka TU

Ubytovanie: 3x v lodnej kajute

Stravovanie: 3x plná penzia

 

Benátky - Bari - Dubrovník

Ubytovanie:

Počas plavby ubytovanie v luxusných kajutách výletnej lode Costa Victoria, vybavených klimatizáciou, SAT TV, minibarom, telefónom, trezorom, kúpeľňou a sušičom na vlasy. Denne programy pre dospelých – divadelné predstavenia, živá hudba, večerná zábava a miniklub pre deti. Široká ponuka fakultatívnych výletov (za príplatok) na každý deň alebo individuálne voľno v mieste zakotvenia lode. Ponuka niekoľkých typov - vnútorná, vonkajšia s oknom a vonkajšia s balkónom a kategórií kajút - Basic a Comfort. 

Stravovanie:
plná penzia
Doprava:
lodná
Program zájazdu:

1. deň - nalodenie v prístave v Benátkach (17:00)

2. deň - plavba s poobedným zakotvením v prístave v talianskom meste Bari (14:00-20:00). Individuálne voľno alebo možnosť fakultatívnych výletov.

3. deň - zakotvenie v prístave v chorvátskom meste Dubrovník (8:00-14:00). Individuálne voľno alebo možnosť fakultatívnych výletov.

4. deň - vylodenie v Benátkach (9:00).

Typ stravy:
plná penzia
V cene je zahrnuté:
3x ubytovanie v kajute s plnou penziou, prístavné poplatky. V prípade kajút Comfort nápojový balíček Pranzo Cena.
V cene nie je zahrnuté:
Povinné príplatky: prepitné pre obsluhu - dospelý 10 EUR/os./noc, deti do 18 r. 5 EUR/os./noc (platba na lodi). Odporúčané doplatky: komplexné cestovné poistenie KOMFORT 2,80 EUR/os./deň alebo PLUS 3,50 EUR/os./deň, nápojové balíčky: Pranzo Cena (vybrané vína a pivá, nealko nápoje počas raňajok, obedov a večerí) 16,99 EUR/os./deň (pri kajutách typu Comfort v cene), Brindiamo (vybrané alko a nealko nápoje, ovocné šťavy, rôzne druhy kávy počas celého dňa) 24,99 EUR/os./deň, Piu Gusto (miešané nápoje + Brindiamo) 28,99 EUR/os./deň. Ostatné doplatky: 1-lôžková kajuta (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty), prísteľka pre 3. a 4. osobu (cena na vyžiadanie podľa typu/kategórie kajuty). V prípade záujmu zabezpečenie dopravy do a z prístavu v Benátkach - cena na vyžiadanie v CK.
Podobná ponuka TU
Zdieľať
Zoznámte sa
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri