Hodnotenie klientov:  9.9
* * *
Letecky

Athina San Stefano

Grécko - Korfu - AGIOS STEFANOS
Menší hotelový komplex s príjemnou atmosférou situovaný priamo na širokej piesočnatej pláži na severozápadnom pobreží ostrova Korfu, v pokojnom stredisku Agios Stefanos, s veľmi pekným výhľadom do okolia a na pláž. Hotel odporúčame rodinám s deťmi a všetkým, ktorí hľadajú oddych.
Poloha:
priamo na pláži, 100 m od centra strediska Agios Stefanos, v ktorom sa nachádza niekoľko reštaurácií, kaviarní a supermarketov, 10 km od známeho rušného strediska Sidari.
Hotel:
pozostáva z jednej dvojposchodovej budovy s peknou záhradou s rozľahlým bazénom. V hoteli je vstupná hala s recepciou, lobby bar a reštaurácia, odkiaľ je veľmi pekný výhľad na bazén a na more, Wi-Fi pripojenie na internet v lobby zdarma, k dispozícii aj biliard. Súčasťou hotelového areálu je bar pri bazéne so širokou ponukou rôznych nápojov a snackov (za poplatok). Bazén má oddelenú detskú časť, ležadlá a slnečníky pri bazéne sú zdarma. Hneď za bazénom sa nachádza pláž.
Izby:
dvojlôžkové izby s možnosťou jednej prístelky alebo 4-lôžkové izby (3. a 4. lôžko je poschodová posteľ) sú vybavené klimatizáciou (za poplatok), TV, telefónom, majú chladničku, trezor (za poplatok), vlastné sociálne zariadenie, balkón, časť izieb sa nachádza v prízemí na úrovni záhrady a majú terasu.
Stravovanie:
polpenzia, raňajky rozšírené kontinentálne formou bufetu a večere formou bufetu.
Pláž:
široká, pekná piesočnatá pláž s veľmi pozvoľným vstupom do mora s priezračne čistou vodou. Pláž je ocenená modrou vlajkou za čistotu vody. Ležadlá a slnečníky na pláži (za poplatok). Na pláži sa nachádza centrum vodných športov (za poplatok).
Doprava:
letecká
Typ stravy:
polpenzia
Fakultatívne výlety:

Klasický okruh ostrovom – okružná prehliadka s návštevou najzaujímavejších miest ostrova, ako je hlavné mesto Kerkyra, polostrov Kanoni, zámok Achilion, Paleokastritsa .

Aqualand – jeden z najmodernejších a najnovších vodných parkov v Európe s veľkým množstvom vodných atrakcií pre deti aj pre dospelých.

Lodný výlet na ostrov Paxos a Parga – plavba pozdĺž južného pobrežia ostrova Korfu na ostrov Paxos spojená s prehliadkou mestečka Gaios. V popoludňajších hodinách plavba na ostrov Parga.

Grécky večer – tradičný grécky večer s bohatým programom a gréckou hudbou. Počas programu je podávaná večera, po celý večer je neobmedzená konzumácia vína a džúsu.

Výlet do mesta Korfu – prehliadka mesta (Námestie Spianada, Nová pevnosť, archeologické a byzantské múzeum, Kostol sv. Spyridiona, Palác sv. Michala a Juraja).

Albánsko – plavba z Korfu do prístavu Saranda v Albánsku. Polhodinová prehliadka mesta Saranda so sprievodcom, možnosť návštevy archeologického miesta Butrint s antickými pamiatkami alebo výlet k jazeru Modré oko.

Informácie o krajine a stredisku:

KORFU Ostrov Korfu, po grécky Kerkyra, je najsevernejší z Iónskych a najzelenší zo všetkých gréckych ostrovov. Čarovné pláže s krištáľovo čistou vodou, členité pobrežie so stovkami malebných zálivov, uličky starého centra Kerkyry so stredovekou architektúrou, zámok Achillion s množstvom umeleckých diel, ktorý dala postaviť cisárovná Sisi, kláštor Panagía Vlachéma, známy Myší ostrov (Pontikonisi) a veľa ďalších pamiatok a zaujímavostí zanechajú v návštevníkovi jedinečný zážitok.


AGIOS STEFANOS A AGIOS GEORGIOS Tichšie strediská s veľmi peknou a širokou piesočnatou plážou v severozápadnej časti ostrova vzdialené od seba asi 8 km. Táto oblasť je ideálnym miestom pre rodiny s deťmi, pláž má pozvoľný vstup do mora. V strediskách je niekoľko reštaurácií, obchodíkov a zopár barov, kde si môžete posedieť do neskorých večerných hodín. V oboch strediskách sú centrá vodných športov. Transfer z letiska cca 1 hod. 20 min.

Mapa
Zdieľať
Zoznámte sa
Klimatický diagram
Podobné tipy pre Vás
Naši partneri